Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mozilla hasło - czy jest możliwość odzyskania zmienionego hasła?

sobek1985 06 Sep 2019 12:24 333 12
 • #1
  sobek1985
  Level 6  
  Witam mam problem. Mianowicie razem z zona mamy wspolny komputer i wspolna poczte do ktorej halo bylo zapamietane. Jednak zona odciela mnie od poczty zmieniajac haslo nie zapamietujac go. Mam tam wazne dokumenty ktore chcialbym odzyskac. Jest mozliwosc odczytania hasla np w plikach Mozilli?
 • #2
  helmud7543
  Level 43  
  Jak nie zapamiętane to pozostaje opcja przypomnienia hasła na samej poczcie. Przejrzyj jeszcze w ustawieniach zapisane hasła.
 • #3
  sobek1985
  Level 6  
  I tu jest problem, bo żadna z opcji przypomnienia z poczty nie działa. Akurat do tego meila nie ma w ustawieniach zapisanego hasła.
 • #4
  krzysiozak
  Level 38  
  Podczas rejestracji skrzynki pocztowej, podawałeś numer telefonu lub adres skrzynki pocztowej alternatywnej. To są drogi po których możesz odzyskać [założyć nowe hasło] umożliwiające ci dostęp do skrzynki.
  Poszukaj odpowiedniej opcji która to umożliwia.
 • #5
  sobek1985
  Level 6  
  Zgadza sie jest nr tel zony, a ona w zyciu mi nie poda hasla.
 • #6
  krzysiozak
  Level 38  
  To obecnie jest konto żony, i inne sposoby dostania się do konta to przestępstwo. Dogadaj się z żoną jak nie będzie miała złego dnia.
 • #7
  sobek1985
  Level 6  
  jedynie to pozostaje.a konto wspolne bo oboje mamy tam nasze zdjecia dokumenty itp. mam tam pewne dokumenty ktore moga dzialac na jej szkode dlatego tak postapila.
 • #8
  helmud7543
  Level 43  
  No to pozamiatane dla niej albo dla Ciebie (zależy kto faktycznie jest właścicielem tego konta).
 • #9
  krzysiozak
  Level 38  
  Działać na jej szkodę to co innego, jak świadczyć o jej winie.
  Jeśli chcesz jej zrobić szkodę, to temat nie na to forum.
 • #10
  Electrobot
  Level 9  
  sobek1985 wrote:
  jedynie to pozostaje.a konto wspolne bo oboje mamy tam nasze zdjecia dokumenty itp. mam tam pewne dokumenty ktore moga dzialac na jej szkode dlatego tak postapila.


  Zglos sie do prawnika im szybciej tym lepiej (gdy sprawa jest juz tak na ostrzu noza)... jesli usunie pliki (co jest b. mozliwe) to moze byc po rybach... dlatego dzialaj w ukryciu tak, aby nic nie wiedziala, co do tego ze chcesz odzyskac z jej-kiedys wspolnego konta istotne pliki.

  Jesli prawnik ogarnie temat (a powinnien jesli sporo faktow przemawia za Toba) i znajdzie paragraf to wtedy zaatakuj bezposrednio ;] inaczej psychologia-mozg zenski mentalnie raczej zmota Cie, ze bedziesz na przegranej pozycji (tym bardziej jesli masz/iales bystra, wyedukowana partnerke) ... natomiast, gdy wtedy zareaguje "mam Cie w 4Literach" i zapewne bedzie chciala usunac pliki to trzymaj sie prawa/wskazowek prawnika.
  Poza tym bedzie to tez material dowodowy, gdy sprawa pojdzie dalej tzn. ze w dniu tym i tym po takiej interwencji z prawnikiem w tle usunela pliki-materialy, ktore obciazaly ja w tym i w tamtym.

  Inna droga to polubowne zalatwienie sprawy-dogadanie sie... co w dzisiejszych czasach wsrod wiekszosci Polek tzn. jakie maja podejscie i szacunek do plci meskiej/Polaka moze okazac sie w duzym stopniu niewypalem.

  powodzenia w rozwiazaniu sprawy zycze!
 • #11
  winmap
  Level 33  
  Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta poczty telefonicznie jeżeli to polska poczta i podać Email że zapomniałeś danych. Zresetuą Ci hasło... Ale jeżeli macie konflikt to grozi to karnie..
 • #12
  ta_tar
  Level 38  
  sobek1985 wrote:
  mam tam pewne dokumenty ktore moga dzialac na jej szkode dlatego tak postapila.

  I tutaj jest sedno sprawy. Jeżeli się ma jakieś "kompromitujące" dokumenty na "drugą" stronę to nie trzyma się ich na wspólnym koncie. Jedyne co możesz zrobić to wykorzystać okazję dostępu do telefonu żony i wtedy odzyskać hasło (chociarz to też podlega pod jakiś paragraf zapewne).
 • #13
  Jacdiag
  Level 24  
  To konto było na przeglądarce czy przypisane do programu pocztowego (np. outlook) w komputerze ?

  Jeżeli jest na komputerze to wystarczy zrobić kopie folderu w którym były zapisywane wiadomości (np. "skrzynka odbiorcza" albo "sobek1985 moje"). Zapisane e-maile z takiego folderu można odczytać np https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3107956.html#15105423