Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mozilla hasło - czy jest możliwość odzyskania zmienionego hasła?

06 Wrz 2019 12:24 237 12
  • Poziom 4  
    Witam mam problem. Mianowicie razem z zona mamy wspolny komputer i wspolna poczte do ktorej halo bylo zapamietane. Jednak zona odciela mnie od poczty zmieniajac haslo nie zapamietujac go. Mam tam wazne dokumenty ktore chcialbym odzyskac. Jest mozliwosc odczytania hasla np w plikach Mozilli?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Jak nie zapamiętane to pozostaje opcja przypomnienia hasła na samej poczcie. Przejrzyj jeszcze w ustawieniach zapisane hasła.
  • Poziom 4  
    I tu jest problem, bo żadna z opcji przypomnienia z poczty nie działa. Akurat do tego meila nie ma w ustawieniach zapisanego hasła.
  • Poziom 37  
    Podczas rejestracji skrzynki pocztowej, podawałeś numer telefonu lub adres skrzynki pocztowej alternatywnej. To są drogi po których możesz odzyskać [założyć nowe hasło] umożliwiające ci dostęp do skrzynki.
    Poszukaj odpowiedniej opcji która to umożliwia.
  • Poziom 4  
    Zgadza sie jest nr tel zony, a ona w zyciu mi nie poda hasla.
  • Poziom 37  
    To obecnie jest konto żony, i inne sposoby dostania się do konta to przestępstwo. Dogadaj się z żoną jak nie będzie miała złego dnia.
  • Poziom 4  
    jedynie to pozostaje.a konto wspolne bo oboje mamy tam nasze zdjecia dokumenty itp. mam tam pewne dokumenty ktore moga dzialac na jej szkode dlatego tak postapila.
  • Poziom 43  
    No to pozamiatane dla niej albo dla Ciebie (zależy kto faktycznie jest właścicielem tego konta).
  • Poziom 37  
    Działać na jej szkodę to co innego, jak świadczyć o jej winie.
    Jeśli chcesz jej zrobić szkodę, to temat nie na to forum.
  • Poziom 8  
    sobek1985 napisał:
    jedynie to pozostaje.a konto wspolne bo oboje mamy tam nasze zdjecia dokumenty itp. mam tam pewne dokumenty ktore moga dzialac na jej szkode dlatego tak postapila.

Zglos sie do prawnika im szybciej tym lepiej (gdy sprawa jest juz tak na ostrzu noza)... jesli usunie pliki (co jest b. mozliwe) to moze byc po rybach... dlatego dzialaj w ukryciu tak, aby nic nie wiedziala, co do tego ze chcesz odzyskac z jej-kiedys wspolnego konta istotne pliki.

Jesli prawnik ogarnie temat (a powinnien jesli sporo faktow przemawia za Toba) i znajdzie paragraf to wtedy zaatakuj bezposrednio ;] inaczej psychologia-mozg zenski mentalnie raczej zmota Cie, ze bedziesz na przegranej pozycji (tym bardziej jesli masz/iales bystra, wyedukowana partnerke) ... natomiast, gdy wtedy zareaguje "mam Cie w 4Literach" i zapewne bedzie chciala usunac pliki to trzymaj sie prawa/wskazowek prawnika.
    Poza tym bedzie to tez material dowodowy, gdy sprawa pojdzie dalej tzn. ze w dniu tym i tym po takiej interwencji z prawnikiem w tle usunela pliki-materialy, ktore obciazaly ja w tym i w tamtym.

Inna droga to polubowne zalatwienie sprawy-dogadanie sie... co w dzisiejszych czasach wsrod wiekszosci Polek tzn. jakie maja podejscie i szacunek do plci meskiej/Polaka moze okazac sie w duzym stopniu niewypalem.

powodzenia w rozwiazaniu sprawy zycze!
  • Poziom 30  
    Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta poczty telefonicznie jeżeli to polska poczta i podać Email że zapomniałeś danych. Zresetuą Ci hasło... Ale jeżeli macie konflikt to grozi to karnie..
  • Poziom 33  
    sobek1985 napisał:
    mam tam pewne dokumenty ktore moga dzialac na jej szkode dlatego tak postapila.

I tutaj jest sedno sprawy. Jeżeli się ma jakieś "kompromitujące" dokumenty na "drugą" stronę to nie trzyma się ich na wspólnym koncie. Jedyne co możesz zrobić to wykorzystać okazję dostępu do telefonu żony i wtedy odzyskać hasło (chociarz to też podlega pod jakiś paragraf zapewne).
  • Poziom 18  
    To konto było na przeglądarce czy przypisane do programu pocztowego (np. outlook) w komputerze ?

Jeżeli jest na komputerze to wystarczy zrobić kopie folderu w którym były zapisywane wiadomości (np. "skrzynka odbiorcza" albo "sobek1985 moje"). Zapisane e-maile z takiego folderu można odczytać np https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3107956.html#15105423