Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DeLonghi Magnifica ESAM3000.B - młynek w dwóch częściach i słaba kawa

mala2003 06 Sep 2019 13:47 2457 1
 • #1
  mala2003
  Level 1  
  Posiadam ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica ESAM3000.B. Nie miga żadna lampka, ani nic z tych rzeczy. Ekspres robi kawę lurę. Okazało się, że w miejsce, gdzie wsypuje się ziarna kawy, znajdujący się tam grzybek można bez problemu podnieść i wyciągnąć z częścią żarna. Nie widać uszkodzeń na plastiku.
  Po podmianie na nowy młynek, pojawił się ten sam problem - części się rozdzieliły na dwie, gdy młynek zaczął mielić kawę. Co jest nie tak? Proszę o wskazówki jak to naprawić.
  DeLonghi Magnifica ESAM3000.B - młynek w dwóch częściach i słaba kawa DeLonghi Magnifica ESAM3000.B - młynek w dwóch częściach i słaba kawa DeLonghi Magnifica ESAM3000.B - młynek w dwóch częściach i słaba kawa
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  Ginulfi
  Level 13  
  Młynek składa się z grubsza biorąc z dwóch części, które są z sobą skręcone jak nakrętka na butelce. Im bardziej je skręcasz tym drobniej zmielona kawa. W tym przypadku młynek jest po prostu rozkręcony, górna część młynka nie jest wkręcona w podstawę tylko położona na niej. Dolne wypusty części, którą trzymasz musisz włożyć do dolnego korpusu, w ten sposób aby zazębiły się z jego wyżłobieniami. Następne obracając kołem zębatym ustawić pożądaną odległość pomiędzy żarnami.