Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Wąż Zelmer Wodnik Trio plus akcesoria.

ToJestNick 06 Sep 2019 19:56 1302 4
 • #1
  ToJestNick
  Level 31  
  Witam.

  Znalazłem takowy odkurzacz NOWY na wystawkach elektro śmieci. Niestety bez akcesorii.


  Wąż do odkurzania mam, brakuje mi wężyka do podawania płynu oraz końcówek do prania.

  Chętnie je odkupię za normalne pieniądze. Lub cały kompletny wąż z wężykiem. Cena nowego jest większa niż uszkodzonego odkurzacza z kompletnym wyposażeniem.  [Kupię] Wąż Zelmer Wodnik Trio plus akcesoria.

  Oferty na PW.

  Pozdrawiam.

  Zdj poglądowe
 • #2
  Plumpi
  Heating systems specialist
  Obawiam się, że będzie trudno zdobyć oryginalny, używany wężyk, ponieważ odkurzacze te już dawno nie są produkowane, a same wężyki były wykonane z tak tandetnego plastiku, że po kilku latach pękały i się kruszyły. Z resztą cały odkurzacz był produkowany z jakichś odpadów plastiku, bo elementy pękały na potęgę. To dysza podawania wody, którą producent umieścił w najbardziej idiotycznym miejscu, to złączki zbiornika płynu piorącego. To znów pompka płynu uległa uszkodzeniu. Części okropnie drogie. Po zakupie i wymianie pompki, dyszki, zbiorniczka i kolejnych awariach stwierdziłem, że szkoda pieniędzy na dalsze reanimowanie tego bubla, tym bardziej, że odkurzacz ten ani nie prał, ani nie odkurzał. Słabo ciągnął kurz, a dywany po "praniu" były przemoczone.
 • #3
  Lucjuszek
  Level 1  
  Cześć, mam cały zestaw, jeśli jeszcze aktualne proszę o kontakt.
 • #4
  Luk_Mat
  Level 2  
  Wiem, że stary kotlet, że ale ja też mam.
 • #5
  ToJestNick
  Level 31  
  Pytanie w jakim stanie ;) Dmuchnij w końcówkę podłączaną do pompki w odkurzaczu nie wciskając spustu na rękojeści węża. Często gumowa rurka pęka w środku gumowej osłony węża i zaczyna się lać płyn. Takie węże kupiłem 4.. Ani jednego dobrego.