Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki monitor dobrać pod PC z Ryzen 5 2600, GTX 1660, ASRock Fatality B450?

kate83 06 Sep 2019 22:05 120 4
    kate83
    Level 4  
    Kupiłam komputer z takimi podzespołami:
    1.Zasilacz: SILENTIUMPC SUPREMO FM2 GOLD
    2.Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
    3.Chłodzenie: Fortis 3
    4.Procesor: AMD Ryzen 5 2600
    5.Karta graficzna: GTX 1660 6GB OC
    6.Płyta główna: Płyta główna ASRock Fatality B450 Gaming K4
    7.Crucial Ballistix Sport LT Red DDR4 16GB 3000Mhz
    Problem jest z monitorem, kupiłam Acer Nitro VG240Ybmiix, nie posiada on G-sync co niestety bardzo widać, da się go włączyć w jakiś sposób czy trzeba wymienić monitor na inny?
    kate83
    Level 4  
    monitor nie ma displayportu ma za to 2x porty hdmi
    Xenon02
    Level 8  
    kate83 wrote:
    Problem jest z monitorem, kupiłam Acer Nitro VG240Ybmiix, nie posiada on G-sync co niestety bardzo widać, da się go włączyć w jakiś sposób czy trzeba wymienić monitor na inny?

Jak nie ma G-sync to niestety nie da się tego jakoś włączyć :D. Bo to jest technologia która wspomaga obrazy który jest przesyłany z karty graficznej (jest nim twój GTX).
    Co do różnicy to praktycznie rzecz biorąc nie widać kiedy skupiasz się na graniu. Ja mam Acer Nitro VG1 i całkiem jestem z niego zadowolony, pomimo braku G-sync a swoje kosztował (złapałem na promocji za 1100 a kosztuje 1500).

Jak jesteś profesjonalnym graczem można powiedzieć że taka rzecz jest ważna ale podczas grania nie zwracasz uwagi na to.

Poza tym jak niedawno ogłosiło AMD, Freesync zaczyna być standardem, i Nvidia postanowiła przestawać bawić się w G-sync więc. Ale nie wiem czy Freesync zadziała na 1660. Musiałbyś to sprawdzić
    User removed account
    Level 1