Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 5s - występujące usterki

07 Wrz 2019 16:33 81 2
  • Poziom 2  
    Witam.Moim operatorem jest Orange. Ponad miesiąc temu kupiłam Iphone 5s.
    1. Od kilku tygodni telefon pokazuje brak sieci, tam gdzie wcześniej miał zasięg. Nawet w okolicach anten Orange i w większych miejscowościach gdzie zasięg był pokazuje się brak sieci bądź tylko jedna kreska zasięgu 3G. Telefon był kilka razy uruchamiany ponownie i nic. Przywracany był do ustawień fabrycznych zarówno sieciowych jak i ogólnych. Karta sim działa w innym telefonie. Baseband również się wyświetla. Mam więc pytanie na czym może polegać usterka i jak ją naprawić?
    2. W Iphonie nie działają słuchawki, mikrofon i nie można prowadzić żadnych rozmów telefonicznych. Po aktualizacjach jednak wszystko wraca do normy. Jaka jest tego przyczyna i jak to naprawić? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc :)
  • Poziom 24  
    Zrób software recovery przez DFU zamiast przywracania ustawień fabrycznych, jeśli to nie pomoże to telefon oddaj na gwarancję i dalej nic nie kombinuj bo ją stracisz. Pytanie tylko czy telefon kupiłaś nowy, czy od kogoś?
  • Poziom 2  
    gathor10 napisał:
    Zrób software recovery przez DFU zamiast przywracania ustawień fabrycznych, jeśli to nie pomoże to telefon oddaj na gwarancję i dalej nic nie kombinuj bo ją stracisz. Pytanie tylko czy telefon kupiłaś nowy, czy od kogoś?

Kupiłam przez allegro , stan nowy.