Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Desire 12+ zupełnie umarł - W pracy umarł mi zupełnie telefon

07 Wrz 2019 18:33 60 2
  • Poziom 2  
    Byłem bardzo szczęśliwym posiadaczem HTC Desire 12+.
    Dzisiaj byłem pierwszy dzień w nowej pracy i już taka wtopa (auto serwis). W połowie pracy wyjąłem telefon żeby zorientować się która godzina i okazało się że telefon nie działa - pierwsza myśl "bateria padła" więc poszedłem do samochodu i podłączyłem do ładowarki samochodowej. Telefon nie dawał żadnych oznak życia (dioda nie zamigała, telefon nie zawibrował ani nic nie wyświetlił zupełne zero reakcji) Pomyślałem że może ładowarkę mam zepsutą ale w domu jest to samo... zupełne zero reakcji... mógłbym go oddać na gwarancję ale problem jest taki że mam na nim prywatne pliki oraz jestem zalogowany m.in. na pocztę i nie mam możliwości usunięcia tych wszystkich danych.
    Uderzyłem nim tylko raz o nadkole samochodu lecz było to słabe uderzenie... telefon zaliczył zdecydowanie mocniejsze spotkania z innymi powierzchniami więc wątpię żeby umarł od byle stuknięcia... Tym bardziej AŻ TAK UMARŁ.
    Mógłbym teoretyzować, że "dotknąłem kieszenią z telefonem karoserii i zwarcie się jakieś zrobiło" ale to nie ma za bardzo prawa bytu - miałem bardzo dobre spodnie ochronne, które znajomy ogarnął mi z wojska.
    Ktoś ma jakąś teorię albo miał podobny problem i wie coś na ten temat? - dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi i każdą pomoc.
  • Moderator - GSM
    Próbuj jednak skorzystać z gwarancji. Dane na telefonie pewnie przepadną, ale nikt nie powinien w nich grzebać. Ciekawe tylko czy po tylu upadkach uznają gwarancję.
  • Poziom 32  
    Probowales wymusic restatart? Moze zwyczajnie sie zawiesil co sie czasem zdarza. Przytrzymaj vol- i wlacznik przez 20-30s, badz vol+ i wlacznik.