Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N

07 Wrz 2019 19:31 321 6
  • Poziom 11  
    Usiłuję uruchomić starego URMETa MIWI. Tylko 1 unifon.
    Bramofon (panel) ma tylko 4 zaciski. Tu właśnie nie wiem jak to pogodzić ze schematem, który też załączyłem.
    GŁ i GŁ zajmują 2 zaciski, trzeci pewnie masa. Czwarty nie wiem, bo powinien być chyba jeszcze 441 z zasilacza (zasilanie modułu) i linia słuchawki unifonu.
    Elektrozaczep sterowany jak rozumiem z zasilacza więc bez zacisku.

Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N
  • Poziom 38  
    Poszukaj schematu dla twojego sprzętu i wszystko będzie jasne.
  • Poziom 11  
    Ledwo doczytałem ze starej naklejki napis "Urmet Miwi", ale widzę, że jest dużo wersji domofonów o tej nazwie, może to tylko nazwa serii. Modelu z 4 zaciskami nie spotkałem ani na forum elektrody ani google. Niby prosta rzecz a nie mogę tego rozgryźć.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Ten moduł to MR2
  • Pomocny post
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    A może kolega autor by się trochę wysilił i pomyślał samodzielnie.
    Na schemacie wyraźnie jest napisane "Panel MIWI lub inny panel + moduł rozmówny MR2.

No i teraz w Google wpisujemy MIWI MR2 i wszystko staje się prostsze.
  • Poziom 11  
    Dzięki, już wszystko jasne.
    "Moduł rozmówny" - kto wymyślił takie głupie nazwy? :D
    Wklejam rozwiązanie problemu aby wątek był merytoryczny:
    Urmet Miwi + Unifon 1131 + Zasilacz 18N