Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RSH5STTS - Wyświetlacz lodówki

08 Wrz 2019 12:03 1758 3
 • Poziom 1  
  Lodówka Samsung RSH5STTS - Wyświetlacz lodówki
  Dzień dobry, mam problem z wyświetlaczem lodówki Samsung z tematu. Temperaturę zamrażarki i lodówki nie wyświetla wcale lub przy próbie zmiany jej wartości wyświetlana jest jedynie częściowo (1-2 paski od cyfry). Foto w załączniku. Na stronie North znalazłem kilka części zamiennych i nie jestem pewien która wybrać? Czy jest to awaria modułu wyświetlacza?

  Po rozebraniu, zdjęcie panelu dotykowego z modułu, podłączam go bez obudowy do wtyczki i zachowuje się nieodpowiednio. Czy zakup nowego modułu rozwiąże to czy jest to jakiś bardziej złożony problem?
 • Poziom 19  
  Według mnie masz uszkodzony wyświetlacz.
  Trzeba by sprawdzić czy można kupić go osobno czy jest to nierozbieralna całość z modułem.
 • Poziom 1  
  Mam lodówkę Samsung RB37K63611L, i mam podobny problem, ale z tego co widzę to żaden problem wyświetlacza u mnie przynajmniej. W zawiasie górnym idzie wiązka kabli i widać że jeden jest naderwany. Tak że sprawdz kable do wyśiwetlacza, przy otwieraniu i zamykaniu mogło Ci się stać jak u mnie. Wystarczy naprawić okablowani i git.
 • Poziom 2  
  Mam ten sam model RSH5STTS i ten sam problem, pokazuje tylko część cyfry dla chłodziarki i zamrażarki, zdjąłem pokrywę znad drzwi i nie widzę żadnych uszkodzeń kabli, może gdzieś głębiej...? Ale jak się tam dostać?