Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Wyb鏎 karty do komputera gtx750ti

08 Wrz 2019 20:50 696 32
  • Poziom 14  
    Witam mam komputer o nast瘼uj帷ych parametrach: geforce gt430, 8gb ram ddr3, amd athlon x4 641, 120gb ssd, 500gb hdd, p造ta g堯wna ga a55ms2v wgrany najnowszy bios. Chce zmieni grafik na co mocniejszego, planuje zakup gtx750ti
    (m鏬豚ym wybra gtx960 bo cena podobna ale niestety monitor ma tylko gniazdo vga). I teraz pytanie, na allegro jest bardzo du穎 gtx-闚 750 ti, kt鏎y wybra/ Czy jest ryzyko zakupu karty z koparki, czy raczej nikt ju nie kopie na 750ti? Dlaczego niekt鏎zy sprzedawcy podaj kraj wysy趾i:Chiny? Lepiej kupi zasilan ze z陰cza 6pin czy z pcie? My郵 nad msi twin froze albo asusem. Niekt鏎zy sprzedawcy maja te kart w ilo軼i 5 sztuk czy sa to karty z koparek?
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 14  
    Pytanie sk康 kto ma 5 sztuk tej samej karty? W internecie wyczyta貫m, 瞠 na gtx 750ti kopali w 2014 roku, a teraz do kopania u篡wane s radeony rx i gtx 960, 970, 1060, 1070. Te my郵a貫m nad kart zasilan z 6 pin, bo ta p造ta nie ma zbyt dobrej sekcji zasilania. A zasilacz mam chieftec arena 500 wat i ma kostk 6pin i dodatkowe 2 piny z czarnymi kabelkami

Dodano po 2 [minuty]:

Na tej karcie b璠 gra w gta5 i watch dogs 2
  • Poziom 1  
  • Poziom 14  
    Ju na tej konfiguracji odpali貫m watch dogsa 2 ale wywala mi do pulpitu w pewnych momentach gry. Ale interesuje mnie sk康 allegrowicze bior np. 5 sztuk tej samej karty? W koparkach zwykle jest 5 kart. Co innego gdyby to by造 s豉be grafiki do pracy biurowej, ale takich grafik raczej ka盥y nie ma w swoich komputerach
  • Poziom 1  
  • Poziom 14  
    A ile da max za t karte aby nie przep豉ci?

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

Zam闚i貫m msi n750ti, tak jak ta.
    Wyb鏎 karty do komputera gtx750ti
    Karta niestety nie ma z陰cza zasilania 6 pin. Czy p造ta podo豉 tej karcie, moja p造ta ma pci e x16 2.0. Zap豉ci貫m za ni 230 z
  • Poziom 1  
  • Poziom 14  
    Pan da dok豉dne zdj璚ia tej grafiki, na 鈔ubce radiatora jest plomba msi( nikt nie zdejmowa ch這dzenia) i mia tylko 1 sztuk do sprzedania, nie mog znale潭 linku do tej aukcji, napisa tylko 瞠 grafika 100% sprawna
  • Poziom 14  
    Karta graficzna przysz豉, za這篡貫m, przetestowa貫m furmarkiem i jest ok jak na razie. Zobaczymy jak d逝go podzia豉
  • Poziom 14  
    Uda這 si, watch dogs 2 dzia豉 p造nnie i nie wywala do pulpitu. Niestety mam ma造 problem z GTA 5, na niskich ustawieniach dzia豉 bardzo dobrze, na wysokich te dzia豉 p造nnie ok. 30-35 fps, jednak po kilku minutach wywala do pulpitu, w mened瞠rze zada pokazuje brak odpowiedzi. Podobna sytuacja jest z Assasinem Creed Black Flag. Z kolei najnowszy Assasin Oddyssey w og鏊e si nie odpala, jest proces i potem znika.Jaka mo瞠 by tego przyczyna?
  • Poziom 14  
    W czym moze tkwic problem?
  • Poziom 14  
    Zapisa mi sie jaki dokument w excelu. Temperatury procka i grafiki nie przekraczaja 54 stopni.
  • Poziom 14  
    Nie, na niskich nie wyrzuca, a na wysokich wyrzuca albo przy bench te軼ie, albo po kilku minutach rozgrywki. Wywali這 po 25 minutach.
  • Poziom 42  
    P造ta ci si przegrzewa do 90C, drugi problem ale nie wiem to faktycznie od grzania kt鏎ego uk豉du bo widz 瞠 zasilacz masz chiefteca to raczej jego mo瞠my wykluczy. BUS clock ci lata ze sta造ch 100MHz na ni窺ze co zabija taktowanie CPU kt鏎e ju na starcie nie ogarnia grafiki i to mocno nie ogarnia.

Trzeba by zrobi nawiew na radiator na p造cie g堯wnej co by obni篡 temperature pewnie chipsetu.
  • Poziom 14  
    W豉郾ie zauwa篡貫m te 89 stopni na FCH. Og鏊nie komputer dawniej mia problem z bluescreenami w grach 0x00000124 spowodowane hall.dll. Po aktualizacji biosu do najnowszego ten problem znikn掖, na procku za這篡貫m solidny radiator z wentylatorem, potem katowa貫m go OCCT i licznymi grami i jak na razie nie by這 BSOD-闚.
  • Poziom 14  
    Moze by tak zdj望 ten radiator i paste zmieni, chyba ze jest przyklejony? Ten radiator faktycznie jest gor帷y.
    Wyb鏎 karty do komputera gtx750ti

Dodano po 3 [minuty]:

Teraz przy przegladaniu neta FCH ma 75 stopni
  • Poziom 14  
    Brat ma kompa z q6600 i 4gb ram, mo瞠 u niego ta grafika mia豉by wi瘯szy sens? Ten komp to stara platforma z p造t g31mes2c ale jest bardzo stabilny. A i ten m鎩 komp ma przepracowanych oko這 17 tys godzin, sprawdza貫m w crystal disk info. Czy po takim"przebiegu" p造ta g堯wna mo瞠 mie do嗆?
  • Poziom 42  
    No tam napewno ma wi瘯szy sens. W tym z這mie ;p to nie ma co marnowa grafiki, tutaj tylko zez這mowa.

To nawet bez przebiegu od staro軼i mo瞠 mie do嗆. P造ta biedna a x4 ze 100W mo瞠 bra to i si grzeje a z czasem to maj te chipsety problem z grzaniem.

Co masz za ch這dzenie?
  • Poziom 14  
    Heh, tam jest za這穎ne gt430 i jako mu dzia豉, ale wiem, 瞠 to z這m. Co do tego chipsetu to mam sporo ma造ch radiatork闚 od starych p造t, mo瞠 kt鏎y podpasuje
  • Poziom 42  
    Radiator jak widzisz ma plastikowe ko趾i, wymontujesz p造te to 軼i庵niesz radiator. Tyle 瞠 sam radiator (no chyba 瞠 tam pasty na grubo dane i zasch豉) nie pomo瞠 bo co musi rozprasza ciep這 czyli trzeba wentylator jako za堯篡 cho熲y dla test闚.

Mo瞠 by tak 瞠 to sekcja zasilania si gotuje jak masz ch這dznie kt鏎e nie wieje na p造te tylko na ty.
  • Poziom 14  
    Chipset jest w do嗆 niefortunnym miejscu, zaraz pod grafik
  • Poziom 14  
    Witam ponownie, dzi znowu po prawie p馧 godziny grania wywali這 mi GTA 5 do pulpitu, tutaj zamieszczam screeny. Co to mo瞠 by?