Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 4 - czy warto? czy działają aplikacje?

09 Wrz 2019 09:03 135 8
  • Poziom 2  
    Witam drogich kolegów i koleżanki.
    Mam do Was pytanie. Chce kupić córce pierwszy telefon, suszy mi uszy, że chce Iphona. Zważając, że jest zbyt mała i to ma być pierwszy telefon pomyślałem o Iphone 4 (niska cena i nie będzie szkoda gdyby coś się stało). Zastanawia mnie tylko jedno, jak z jego wsparciem Os. Działają wszystkie aplikacje typu youtube, tiktok itp?

Proszę o poradę, pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    Tylko w iPhone większość aplikacji jest płatna.

Moderowany przez nutergsm:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Poziom 2  
    Te podstawowe jak youtube też?
  • Poziom 24  
    Na androidzie aplikacje są w większości darmowe. Jednak niektóre te darmowe aplikacje na iPhone są płatne.
  • Poziom 25  
    Obecnie iPhone 5, nawet 5s obecnie poza dzwonieniem nie nadaje się do użytku.
    O ile sam system jakoś działa, to aplikacje, m.in. te o których wspominasz są bardzo zasobożerne i praktycznie nie da się z nich korzystać.

Jak już musisz kupić iPhona, to przynajmniej 6 lub SE.
  • Moderator - GSM
    Większość aplikacji jest darmowa. Te o których piszesz na pewno. Nie wiem tylko czy jest wsparcie dla tego modelu.
  • Poziom 24  
    Co Ci nic nie wnoszą. Telefon jest dla dziecka więc pewnie będzie chciało w coś zagrać. Przykładowo gra Alto Adventures na androida jest darmowa a na iPhone ponad 20 zł kosztuje. Zanim napiszesz pomyśl.
  • Moderator - GSM
    Sam pomyśl zanim coś napiszesz. Autor wspomniał o youtube, tiktok
    Ty od razu odpisujesz, że większość jest płatna.
    Dziecko nie koniecznie musi zaraz grać w gry które są płatne.
  • Poziom 3  
    Nie warto, jest to słaby wybór, posiadam 4s nie da się z niego korzystać jeśli chodzi o aplikacje w swoim czasie był to bardzo dobry telefon, służył mi 4 lata, czas jego świetności minął. Jeśli chodzi o aplikacje darmowych jest wiele w obu sklepach. Nie wiem jaki jest budżet na telefon w ciemno mogę zaproponować Xiaomi Mi A2 Lite. Jeśli iphone to od 6s w górę.