Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

przerywacz do kierunkowskazów

s_ice 04 Apr 2003 17:38 5797 7
    s_ice
    Level 14  
    Mam prośbę: jeśli ktoś posiada schemat przerywacza elektronicznego do kierunkowskazów lub wie skąd można go ściągnąć niech da mi znać (raczej do samochodu marki skoda 105s lub inny jeśli się niczym nie różnią) mój e-mail: s_ice(malpa)op.pl ;))
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    Seweryn82
    Level 19  
    mam taki przerywacz do zaporożca może jest cos podobnego jak potrzebujesz to daj znac
  • Relpol przekaźniki
    dexiu
    Level 11  
    Jak chcesz to mogę ci rozrysować z maluszka

P.s.
    jak masz schemat to zobacz jakie są wyprowadzenia tego rozdzielacza i gdzie idą to ci naskrobie schemacik 8)
    s_ice
    Level 14  
    Soooory ,że się tak długo nie oddzywałem ,ale pracuje i byłem bardzo zajęty. Od zaporożca ,no nie wiem czy podejdzie.
    U mnie w samochodzie jest przerywacz mechaniczny, narazie zrobiłem awaryjne tak ,że chodzą tylko przy włączonym zapłonie (dadałem tylko włącznik dwuobwodowy), do zrobienia awaryjnych wystarczyło by zastosować włącznik trzyobwodowy ,ale nigdzie w sklepie takich nie mają (trzy obwody - lewa strona,prawa strona i zasilanie podzciągane przy wyłączonym zapłonie). Od maluszka pewnie by było ,tylko nie wiem, żeby to nie było zbyt drogie (jakieś przekaźniki 8A czy coś),ale za schemat byłbym wdzięczny.
    W skodzie 105 jest tak:
    przerywacz ma trzy wyjścia, do których podpina się, lewą strone, prawą i do trzeciego zasilanie z akumulatora ,ale za stacyjką. Podanie napiecia bez względu na stan zapłonu (wł/wył) wiąże się z tym ,iż kierunkowskazy będą działać bez kluczyków, a tego bym nie chciał.
    dex_d jeśli możesz to spróbuj coś wykombinować ,czekam na jakiś schemacik czy coś, jeśli będą jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć. Dzięki ,nara 8)
    s_ice
    Level 14  
    Wielkie dzięki wszystkim za schematy ,coś z tego napewno podejdzie. Tak przy okazji to czy sterowanie światłami awaryjnymi odbywa się poprzez inny układ? Bo świateł awaryjnych to nie miałem od nowości terz by się przydały bo teraz w przepisach jest napisane że to CHYBA jest obowiązkowe?
    jozefg
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ten sam układ-> zwierasz 3 styki razem i masz awaryjne