Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat wyprowadzenia kostki Radio Bavaria Cassette

09 Wrz 2019 12:50 549 17
  • Poziom 8  
    Witam prosze o pomoc moze ktos posiada schemat wyjscia wszystkich pinow do starego kaseciaka bmw blaupunkt
    Schemat wyprowadzenia kostki Radio Bavaria Cassette
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 8  
    Chodzi mi o tylna kostke bo jej nie posiadam a chcialbym wyprowadzic przewody glosbikowe oraz zasilane zeby uruchomic radio

Dodano po 2 [godziny] 32 [minuty]:

Plik uszkodzony.
  • Poziom 42  
    e30rs napisał:
    Chodzi mi o tylna kostke bo jej nie posiadam
    Więc należałoby zamieścić zdjęcie tyłu radia.
    Patrzyłeś na tej stronie ?. Link
  • Moderator Radia Samochodowe
    Zamieszczony w wątku plik sprawdziłem, działa ;).
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 8  
    Wlasnie chodzi oto, ze tej kostki niema ktos wyrwal.
    I chce wyprowadzic z plyty na iso. Po pracy cykne zdjecie moze ktos cos podpowie
  • Poziom 42  
    e30rs napisał:
    Wlasnie chodzi oto, ze tej kostki niema ktos wyrwal.
    Z radia ?. :cry:

P.s.

damiancz napisał:
    Zamieszczony w wątku plik sprawdziłem, działa ;).

U mnie na Office 2007, niestety nie działa.
  • Poziom 8  
    Tak Z radia zalezy mi natym raduo stad te pytanie

Dodano po 6 [godziny] 31 [minuty]:

Schemat wyprowadzenia kostki Radio Bavaria Cassette Schemat wyprowadzenia kostki Radio Bavaria Cassette Schemat wyprowadzenia kostki Radio Bavaria Cassette
  • Poziom 8  
    Super powiedz ni poerwszy i trzeci od spodu to glosnikowe ??
  • Poziom 8  
    Wyslalem Prywatna Wiadomosc

Moderowany przez damiancz:

Jeśli wysyłasz coś na PW, to po co o tym piszesz na forum :?:

• Pomocny post
    Poziom 42  
    @justka80 z racji dużej powierzchni ścieżki, czy czasem: + 12V (zapłon) nie powinien być podłączony do tego wyprowadzenia ?. :cry:
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Maksymalny pobór prądu tego radia, to 1.2A (oryginalny bezpiecznik 1.6 A) Wskazany na moim zdjęciu pin połączony jest przez bezpiecznik z głównym plusem (duży konektor) w oryginalnej kostce, a ten wskazany przez Ciebie, to na pewno +12V z włącznika radia. W ówczesnych instalacjach ten plus pobierany był z włącznika zapłonu, którego obciążalność była min. 5A lub z przekaźnika sterowanego włącznikiem zapłonu.
  • Poziom 8  
    Czy jestescie w stanie powiedziec jakie kolory przewodow po kolei wlutowac ? Mowa o kostce iso oczywiscie
  • Poziom 42  
    e30rs napisał:
    Czy jestescie w stanie powiedziec jakie kolory przewodow po kolei wlutowac ? Mowa o kostce iso oczywiscie
    Podeślij zdjęcia tych kostek, które posiadasz. Oczywiście chodzi o kolory przewodów wychodzących z nich (spotkałem kostki z nie standardowymi kolorami przewodów).
  • Moderator Radia Samochodowe
    Przenoszę do Początkujący Naprawy.

Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "Radia Samochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "Radia Samochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.
  • Poziom 8  
    Z racji tego ze dopiero wziąłem się za lutowanie tej kostki:
    Zacząłem lutować kabelki ale nie wiem czy w dobrej kolejności..
    Czy jest ktoś w stanie pomoc jak po kolei mają lecieć ?