Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 1.1 99r. - Licznik kilometrów się nie wyświetla

09 Wrz 2019 12:53 99 5
  • Poziom 4  
    Witam.
    Na liczniku mi się nie wyświetlają przejechane kilometry. Problem jest taki że taśma jest cała, żarówka się pali, inne kontrolki się palą, oraz wszystkie wskazówki działają, nie działa tylko licznik kilometrów, zmieniałem licznik z innego Peugeota również tylko licznik kilometrów nie działa.

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Popejn napisał:
    Na liczniku mi się nie wyświetlają przejechane kilometry

Możesz to doprecyzować ?
    Na obu licznikach nie działa wyświetlacz przebiegu czy nie zlicza przejechanych [km] ?
    Popejn napisał:
    zmieniałem licznik z innego Peugeota

Wymieniłeś cały licznik czy tylko wyświetlacz ?
  • Poziom 12  
    posprawdzaj wszystkie zasilanie i masy we wtyczce licznika
  • Poziom 4  
    CameR napisał:
    Popejn napisał:
    Na liczniku mi się nie wyświetlają przejechane kilometry

Możesz to doprecyzować ?
    Na obu licznikach nie działa wyświetlacz przebiegu czy nie zlicza przejechanych [km] ?
    Popejn napisał:
    zmieniałem licznik z innego Peugeota

Wymieniłeś cały licznik czy tylko wyświetlacz ?

Na obu licznikach nie działa wyświetlacz. Wymieniłem cały licznik i na tym wymienionym też nie działa wyświetlacz. Wysyłam załącznik
    Na zdjęciu widać że dioda się świeci ale nic po za tym.
  • Poziom 4  
    slavio... napisał:
    posprawdzaj wszystkie zasilanie i masy we wtyczce licznika

We wtyczkach również po sprawdzałem.
  • Poziom 4  
    Cały czas ten temat nie jest rozwiązany przeczyscilem styki i nic. Proszę o dalszą pomoc? Czy to możliwe że drugi licznik też mógłbyć wadliwy? Może spróbuję z jeszcze jednym