Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Huawei MediaTab AGS2-L09 zablokowany, nieaktywny factory reset

Jonesik 09 Sep 2019 21:11 3852 9
    Jonesik
    Level 12  
    Witam
    Kupiłem niedawno tablet jak w temacie dla córki. Pewnego dnia przyniosła go i powiedziała że zmieniła symbol odblokowania i go zapomniała . Próbowała też wiele razy go odblokować ale jej się nie udało. Obecnie sytuacja wygląda tak że nie da się po wejściu do trybu serwisowego (VOL+,Power) wywołać opcji "Wipe data/factory reset" bp jest ona nie aktywna (na szaro). Co można zrobić?
  • Helpful post
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Jonesik
    Level 12  
    Przeglądałem te tematy już wcześniej ale nie widzę linku czy instrukcji jak to zrobić.
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Jonesik
    Level 12  
    Pobieram ten update, patrzyłem na filmik z linku ale w nim autor ma dostęp do menu tabletu a ja go nie mam ale zobaczę co da się zrobić.
    Jonesik
    Level 12  
    Próbuje wrzucić flash z karty ale z pobranych trzech wsadów z powyższego linku żaden nie został przyjęty przez tablet i zresetował się po 5 % zaawansowania. Próbuję inne wsady

Dodano po 2 [godziny] 54 [minuty]:

Na stronie Huawei wyczytałem że producent zablokował możliwość pobierania firmware ze strony z powodu bezpieczeństwa. Nie mogę tylko znaleźć odpowiedzi na pytanie dlaczego opcja "Wipe data/factory reset" jest nieaktywna. Reset do fabryki wystarczyłby mi.
    Jonesik
    Level 12  
    Zadzwoniłem do serwisu Huawei i otrzymałem informację że musze przynieść tablet do serwisu i za 80 zł mi go odblokują.
    Czekam na info od nich.
    gradek83
    Level 41  
    Czy tablet miał włączone debugowanie USB ? Jeśli tak to to masz szansę to zrobić. Poczytaj.
    Korzystałem z tej opcji ze skutkiem ale miałem włączone debugowanie USB no i android był 4.4. Jak nie zadziała to serwis.
    Jonesik
    Level 12  
    Oddałem tablet do serwisu. Usługa kosztowała mnie 80 zł i utratę danych ale tablet działa.
    Dzięki za zainteresowanie.

Dodano po 1 [minuty]:

Próbowałem upgrade-u z karty SD ale tablet wyrzucał błąd po 5 % procesu.