Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica HK3403 - Nie działa piekarnik i 1 pole grzewcze

10 Wrz 2019 17:51 120 5
  • Poziom 2  
    Posiadam płytę grzeczwą i piekarnik Amica HK3403. Płyta ma oznaczenie PBF4VQ034 zaś piekarnik EHK2.834TeYDHOSrL.
    Przestał działać piekarnik - pokrętło nie reaguje na włączanie oraz nie działa jedno z pól grzewczych. Dodatkowo przestał działać wyświetlacz. Sprawdziłem bezpieczniki oczywiście. Czy to się da naprawić czy czeka mnie wymiana?
    Proszę o porady.

pozdrawiam
    Łukasz
  • Specjalista AGD
    Naprawić się da. Zależy jakie masz doświadczenie z prądem i przyrządami pomiarowymi.
  • Poziom 2  
    Moje doświadczenie jest na poziomie 2 na skali do 10 pkt i nie mam sprzętu. A co padło? Już sama podpowiedź co uległo uszkodzeniu pomoże mi chociaż oszacować koszt naprawy.
  • Specjalista AGD
    Rhonek napisał:
    Moje doświadczenie jest na poziomie 2 na skali do 10 pkt i nie mam sprzętu. A co padło? Już sama podpowiedź co uległo uszkodzeniu pomoże mi chociaż oszacować koszt naprawy.

Trzeba do tego dojść co się uszkodziła, dlatego pytałem jakie masz doświadczenie, aby sobie krzywdy nie zrobić i / lub więcej nie uszkodzić.
    Czyli pozostaje wezwać serwis. Na odległość to tak się nie da.
  • Poziom 2  
    Ok dziękuję. Właśnie z tym serwisem to jest największy problem, bo nikt nie chce mi orientacyjnie powiedzieć co mogło ulec uszkodzeniu i jaki może być najgorszy scenariusz.
  • Specjalista AGD
    Rhonek napisał:
    Ok dziękuję. Właśnie z tym serwisem to jest największy problem, bo nikt nie chce mi orientacyjnie powiedzieć co mogło ulec uszkodzeniu i jaki może być najgorszy scenariusz.

We Wrocku za diagnozę zabulisz ze 150 zeta. Bez naprawy. Przyjedzie serwis i za diagnozę tyle zabulisz.