Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy Altony 80 dobrze zagrają z Technics SA-160?

10 Wrz 2019 23:20 99 5
  • Poziom 2  
    Czy można zmostkować przedni i tylny kanał Technics SA-160 i podpiąć pod to Altony 80 albo jakieś Altusy 110? Albo co polecacie pod ten wzmacniacz??
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    1. A co konkretnie ma dać takie mostkowanie? To nie są cztery kanały tylko dwa i wyjście danego kanału jest tu co najwyżej podłączane równolegle na ona zaciski 'przód' i 'tył'. Mostkowanie tego jest więc pozbawione sensu.

2. A dlaczego koniecznie chcesz kupić kolumny z czasów komyny i powszechnej bylejakości oraz zacofania technologicznego? Czy jak myślisz o nowym aucie to też planujesz najpierw kupić malucha albo poloneza z czasów komuny?
  • Poziom 2  
    Ok to już wszystko wiem:)
    Mój kolega mi w głowie zamoncił z tym mostkowaniem
    A generalnie to jakie kolumny polecasz do tego wzmacniacza tak w rozsądnej cenie?????? I co sądzisz o firmie voice Kraft???? Warto szukać w tym segmencie
  • Poziom 26  
    Mostkowanie ma sens jedynie w car audio, sprzęt domowy jest do tego nieprzystosowany.

Polskie relikty audio w postaci Altonów odpuść - praktycznie każdy zestaw renomowanej marki zagra od nich lepiej a w dodatku jakoś wygląda.

Jak masz ograniczony budżet poszukaj coś od firmy STX, słyszałem kilka modeli i grały akceptowalnie biorąc pod uwagę cenę.