Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pad ps4 - Nie ładuje się, ale reaguje

11 Wrz 2019 11:03 60 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    Pad ps4 w pewnym momencie przestał ładować. Na chodził, ale nie ładował. Gdy padł to zaniosłem do serwisanta, który wymienił gniazdo. Po wymianie chodził przez jeden dzień. Serwisant powiedział, że gniazdo jest drożne i bateria niby ok. Dodam, że gdy klika się na przycisk włączający, pad reaguje na 5 sekund i gaśnie. Co może być problemem? Czy może być to układ ładujący i czy da się to samemu wymienić? Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję
  • Poziom 25  
    Trzeba by ustalić co się zepsuło, może wystarczy wymiana akumulatora ale też może być uszkodzony jakiś układ scalony. Baterię możesz sprawdzić miernikiem czy jest napięcie i jaka jest wartość tego napięcia.
  • Poziom 2  
    W teorii napięcie baterii sprawdzał ten serwisant, więc powinno być ok, jak byłem u drugich to po tym co powiedziałem to ten przedni czarny panel zaproponowali zmianę, ale za 150 zł, to ja za 116 ostatnio na olxie nowego znalazłem.
  • Poziom 25  
    Podejmujmiesz próby naprawy? Jeśli tak to trzeba robić pomiary. Albo dać komuś kto się zna i potrafi usunąć usterkę, może serwisant cię oszukuje i coś źle zrobił i boi się przyznać.
  • Poziom 2  
    Też miałem podobną sytuację. Niestety skończyło się na kupnie nowego pada
  • Poziom 2  
    Czyli wychodzi w sumie na to, że zostawię go sobie na części gdyby sie coś w drugim zepsuło.