Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wycena pracy w WordPressie

11 Wrz 2019 12:42 159 8
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam pytanie, może ktoś pomoże :)
    Dostałem małe zlecenie po znajomościach, by wykonać kilka małych poprawek na stronie opartej o WordPressa. Chodzi o edycję samej treści, dodanie gdzieś grafiki, uaktywnienie kalendarza spotkań( dodanie tam wydarzeń). Wszystko do zrobienia w samym kokpicie, bez ingerencji w kod. Ile za to mogę sobie policzyć? Roboty nie jest dużo, ale coś zapłacić mi chcą, lecz nie mam pojęcia ile.
  • Poziom 24  
    Ustal stawke godzinowa np. 100 zl/h i pracuj aby zrobic.
  • Poziom 3  
    spora kwota 100zł/h nie sądziłem że aż tyle można zarobić na WP :) trochę się na tym znam a właśnie też dostałem propozycje zrobienia strony na WP. Będę wiedział jak negocjować :D
  • Poziom 9  
    W sumie to ty powinieneś wiedzieć najlepiej za ile ci się opłaca to zrobić. Na początek to oszacuj czas jaki ci to zajmie, bez tego raczej daleko nie zajdziesz :] Dodatkowo dozuc ileś tam procent na jakieś nieoczekiwane problemy wydłużające czas pracy. 100zł/h hmm a dlaczego nie 1000zł albo 10zł?
  • Poziom 3  
    własnie najgorzej zacząć wyceniać pózniej pewnie z doświadczeniem człowiek może sobie cennik stworzyć :D
  • Poziom 17  
    W moim otoczeniu backend developer Java liczy 160/h właśnie też musiałem wycenić swoją pracę - napisanie web servisu w. NET do istniejącego systemu , ustalilem na 120/h, to tak żebyś miał porównanie jakies
  • Poziom 24  
    Backend developer a admin Wordpressa to PRZEPAŚĆ... Więc nie do końca rozumiem w jakim celu to porównanie, chyba żeby tylko pochwalić się stawką godzinową ;)
  • Poziom 17  
    @hindoos żeby pokazać to co zauważyłeś, przepaść w technologii i potrzebnej wiedzy i praktyki, które są istotne przy wycenie.
    Jaki sens widzisz aby ktoś anonimowo na forum chwalił się stawką?
  • Poziom 24  
    Ludzie chwalą się różnymi rzeczami, nie wnikam :) A o rozstrzale autor na pewno zdaje sobie sprawę, zauważając wręcz, że 100 zł / godzinę administrowania Wordpressem z poziomu kokpitu to sporo.