Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy możliwe jest otworzenie portów na routerze który działa w trybie WDS ?

11 Wrz 2019 17:39 69 4
  • Poziom 3  
    Witam wszystkich serdecznie :) Mam nurtujące mnie pytanie. Otóż posiadam router marki TP-LINK model TL-WR841N ver. 8.4. Sprawa wygląda w ten sposób że nie posiadam normalnego łącza internetowego. Działa to w ten sposób, że mamy smartfona działającego w trybie tetheringu. Mamy także router działający w trybie WDS. Chciałbym otworzyć serwer, Minecraft co prawda, ale potem chciałbym zrobić zwykły serwer. I tutaj mamy sedno problemu. Czy jest możliwa jakaś głębsza ingerencja w to połączenie Telefon - router ? Czy jestem w stanie otworzyć porty by takowy serwer założyć, czy działa to tylko na zasadzie dalszego rozgłaszania sygnału ? Czy zostaje tylko założenie stałego łącza ?

• Poziom 43  
    Nie będzie to działać, portów nie przekierujesz bo operator mobilny je blokuje z automatu.
  • Poziom 3  
    Jestem w sieci Play, słyszałem że ten operator nie blokuje.

• Poziom 43  
    To słuchaj sobie dalej, do tego nie masz publicznego adresu, a porty musiałbyś przekierować na telefonie.
  • Poziom 43  
    kacpereko1234 napisał:
    Jestem w sieci Play, słyszałem że ten operator nie blokuje.

Play nie oferuje publicznych adresów IP, więc niczego/portów nie przekierujesz i serwera tym sposobem nie postawisz.