Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EXCEL odwołanie do komorki z kolorem

11 Wrz 2019 18:52 96 7
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Czy w EXCEL jest możliwe co takiego?
    1. Mamy arkusz 1 w którym w komórce a1 wpisany jest tekst lub cyfra z odpowiednik wypełnieniem kolorem.
    2. Myk polega na tym, żeby tę wartość przenieść automatycznie / odwołanie do arkusza 2 do komórki a1 ale w taki sposób, żeby było takie samo wypełnienie kolorem.
    3. TZN. jak zmieni się cyfra lub tekst i kolor wypełnienia w komórce a1 arkusza 1 to tak samo automatycznie pojawia się w komórce a1 arkusza 2 ( ta sama cyfra lub treść z tym samym wypełnieniem).

PROSZĘ o pomoc...
  • Moderator - Elektryka
    Pokombinuj z formatowaniem warunkowym.
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie wydaje mi się, że nie chodzi o formatowanie warunkowe. Bardziej o jakiś skrypt pod WISUAL BASIC...
    Niestety ja takich rzeczy nie potrafię.

Dodano po 7 [minuty]:

Witam serdecznie,
    nie nie o to chodziło.
    Po prostu mam arkusz 1 a w jego komórce a1 np cyfrę lub tekst. Ta cyfra lub tekst jest dodatkowo wypełniona kolorem np czerwonym,
    Jak w arkuszu 2 w komórce a1 wpiszę przypisanie to ta cyfra jest wyświetlana ale nie ma koloru wypełnienia.
    Chodzi o to aby było tak samo w arkuszu 2 jak w 1 z wypełnieniem kolorem.
    Jak teraz znowu ktoś zmieni w arkuszu 1 cyfrę lub tekst oraz kolor wypełnienia to to znowu tak samo 1:1 będzie wyświetlane w arkuszu 2.
  • Spec od komputerów
    Daj w przykładzie arkusz z Twoimi danymi.
    Tak jak napisali poprzednicy w większości przypadków wystarczy formatowanie warunkowe.
  • Poziom 22  
    Do autora postu!

Próbujemy Ci pomóc a Ty nie raczysz napisać czy nasze sugestie rozwiązały Twój problem.

Pozdrawiam
  • Poziom 35  
    tadkli9743

Spokojnie.
    Nie każdy siedzi na forach non stop.