Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nowy telefon do 400zł z dobrą baterią

11 Wrz 2019 20:59 123 6
  • Poziom 25  
    Witam

Najbardziej mi zależy na dobrej baterii,w miarę dobry GPS i dobra jakość muzyki.
    Czy Xiaomi 7A wystarczy? Co myślicie o takich modelach jak Cubot,Ulefone,Oukitel? Mają dobre parametry,ale czy są awaryjne?
  • Poziom 3  
    XIAOMI REDMI 7A w tej cenie będzie bardzo dobry wyborem, te inne lepiej omijać.
  • Poziom 43  
    Znam użytkowników "niemarkowych" telefonów - nie polecam w żadnym przedziale cenowym. Na codzień używam Huawei Y5 2018. Laguje i jakość dźwięku na słuchawkach jest tylko przyzwoita ale pod każdym względem bije na głowę niemarkowe, nawet droższe telefony. A ten Redmi ma lepsze parametry więc brałbym.
  • Poziom 25  
    Czyli potrafi się zaciąć na MediaTeku?
  • Poziom 43  
    W sensie lagować? Tak. Natomiast od maja go używam (bardzo intensywnie - taka praca) i raz się zresetował, nigdy nie zawiesił. Ale Redmi ma mocniejszy procesor więc nie wiem czy się tym sugerować. Bardziej mi chodziło żeby trzymać się z daleka od tych niemarkowych. Resetują się, zawieszają, robią gorsze zdjęcia niż to wynika że specyfikacji, obsługa to tragedia - trafić w coś na ekranie to jak strzelać z wiatrówki, jakość wykonania, GPS który nas stawia pół przecznicy dalej. Oczywiście nie wszystko naraz ale nie trafiłem na takiego, który ma wszystko znosne. No i wersję z 8 GB pamięci omijaj nawet jak markowy, jeśli chcesz korzystać z telefonu jak z komputera, a nie smartfon tylko z nazwy, bo błyskawicznie zapchasz i nawet może być problem z aktualizacjami.
  • Poziom 25  
    Coś musi być źle zrobione skoro te telefony markowe kosztują dużo taniej od tych najpopularniejszych. dzięki za poradę.Mam nadzieję,ze 2GB ramu wystarczy to spokojnego użytkowania

• Poziom 43  
    Unkaj tylko telefonów z Mediatekami na pokładzie.