Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

insert gt - nie można pobrać wymaganych informacji

Boosterpl 12 Sep 2019 10:58 1074 6
 • #1
  Boosterpl

  Level 17  
  Witajcie,
  na jednym z komputerów w sieci (klienckim) przy wlaczaniu np Rewizora wyrzuca błąd "nie można pobrać wymaganych informacji" - niezależnie jaki podmiot wybiore. Nic w google nie moge znaleźć na ten temat. Prosba o pomoc. Swiezy system, insert reinstalowany a potem nakladany z komputera, z ktorego dziala.
  insert gt - nie można pobrać wymaganych informacji
 • #2
  sosarek

  Level 43  
  Ustawione odpowiednie ścieżki do zasobów sieciowych?
 • #3
  Matuzalem
  Level 43  
  Boosterpl wrote:
  Nic w google nie moge znaleźć na ten temat.


  Czyżby?
  https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-...zna-pobrac-informacji-o-zabezpieczeniach.html

  W wypadku gdybym miał przeczytać coś w stylu "ale to nie to" proszę uważać, bo "...profesjonalny serwis komputerów..." powinien wiedzieć, że najpierw trzeba zasiać, by potem móc zebrać.

  PS
  Telefon kontaktowy do Insertu też mam podać?
 • #4
  Boosterpl

  Level 17  
  W google wpisane haslo z komunikatu bledu ("nie mozna pobrac wymaganych informacj" - bez slowa o zabezpieczeniach) wyrzuca tylko wynik kogos kto tez ma ten sam problem, lecz bez odpowiedzi.
  Co do rozwiazania, probowalem ze sciezkami po IP, loguje sie na "sa" prawidlowym haslem. Liste podmiotow pobiera bez problemow i np subiekt uruchamia sie bez problemow do konca, Problem jest z rewizorem i rachmistrzem tuz po wyborze podmiotu. Jutro jeszcze sprawdze te ustawienia regionalne, ale powininy byc dobre, swiezy win10 1903 po formacie.
 • #6
  Boosterpl

  Level 17  
  Program uruchamiam jako administrator i do all users raczej na pewno ma dostep, a w win10 all users to wskaznik do c:\programdata - tam tez skopiowany zostal insert ze starego dzialajacego pc.
  tcp v6 wylaczone, ustawienia regionalne zresetowane, liste podmiotow pobiera a potem po wybraniu dowolnego wyrzuca caly czas ten sam blad. Trace juz pomysly co jest grane!?
 • #7
  Boosterpl

  Level 17  
  Poradzilem sobie, pelny uninstall, potem pelny install starszej wersji i ulepszenie do bierzacej. Wsio poszlo.