Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokada telefonu bez sygnalu

12 Wrz 2019 14:56 219 9
  • Poziom 3  
    Proszę mi pomóc co to takiego ze dzwonię do kogoś i odrazu mi numer wybija bez sygnału mosze wiedzieć koniecznie proszę mi pomóc z góry bardzo dziękuję.
  • Admin grupy GSM
    Ktoś zablokował Twój numer (dodał na czarną listę).
  • Poziom 3  
    To nie jest chyba czarna lista bo sprawdzała z koleżanką i włącza się poczta głosowa. Jaki to może być typ blokady że wybija odrzuca mój numer bez sygnału bardzo proszę o pomoc będę wdzięczna z góry bardzo dziękuję.
  • Admin grupy GSM
    KotekJoanna napisał:
    To nie jest chyba czarna lista

Jest czarna lista na której zablokowany jest ten numer.

Jeżeli inne osoby mogą się na dany numer dodzwonić a Twój numer odrzuca to logiczne jest, że dodany został do blokowanych.
  • Poziom 3  
    Numer tej osoby odrzuca wszystkie numery bez sygnału co to jest za blokada i gdzie ja można znalez, proszę mi odpisac będę wdzięczna z góry dziękuję.
  • Admin grupy GSM
    KotekJoanna napisał:
    Numer tej osoby odrzuca wszystkie numery

Więc dlaczego tego nie napisałaś?

W takim razie włączone jest przekierowanie na pocztę głosową. Trzeba wejść w ustawienia i anulować wszystkie przekazy.
  • Poziom 3  
    Jak włączyć to przekierowanie na pocztę głosowa, prosze wytłumaczyć jak to zrobić bardzo będę wdzięczna dziękuję.
  • Poziom 25  
    Aby w tym pomoc, potrzebujemy wiedziec jaki kolezanka ma telefon, jaka wersja oprogramowania.
  • Poziom 3  
    Huawei Y6 tel. Bardzo proszę mi pomóc dziękuję
  • Poziom 25  
    Tam gdzie wybierasz numer tapnij w 3 kropki w prawym górnym rogu a nastepnie w przekierowanie polaczeń i je wyłącz.