Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dahua VT02111D-WP wideodomofon

13 Wrz 2019 10:58 171 3
  • Poziom 2  
    Witam, wideodomofon dzwonił na komórki chyba przez 2 dni. potem cisza. mamy tylko podgląd z kamerki na telefonach i możliwość otwierania i komunikacji. potrzebuję pomocy jak przywrócić dzwonienie. walczę z tym od kilku miesięcy. instalowanie na nowo. próba na innych telefonach, nic... Monter który to montował chyba już zrezygnował bo straciłem z nim kontakt.
    dzięki.
    i nie ma znaczenia czy jestem w zasięgu domowego Wi-Fi czy jestem poza.
  • PCBway

• Poziom 43  
    Reset urządzenia wykonany?
    Jeśli jest gwarancja - skorzystać z niej.
  • PCBway
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Problem jest z telefonem a nie domofonem.
    iPhone czy Android?

Najczęściej jest to problem z uprawnieniami aplikacji lub konfiguracja aplikacji.
  • Poziom 2  
    Witam, dzięki za podpowiedzi.
    1. zrobiłem reset ale teraz nie potrafie nawet zainicjować urządzenia. (robie krok po kroku z instrukcją). nie iwem, może instalator podał swojego maila przy rejestracji urządzenia i teraz nic nie pasuje.
    Dodam, że zewnętrzny dzwonek dahua podłączony jest do ekranu dahua w domu. i jest poprowadzony od furtki skrętką.
    2. gwarancja. hmm. jakby instalator, który zaginął wystawił mi fakturę po zapłacie to bym pewnie zgłosił. ale człowiek nie daje znaku życia.
    3. problem z telefonami. nie sądzę bo. w domu mamy dwa różne telefony. na początku to był ONE PLUS i Nexus 5X, i one działały jak pisałem przez 2 dni, potem tylko podgląd, komunikacja i otwieranie. ale brak był dzwonienia na telefon jak ktoś wywołał dzwonek. a przez 2 dni działało.

poradzi ktoś jak to teraz krok po kroku ze sobą zgrać.
    dzięki
    AP