Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Merlo P34,7 - Hydraulika ładowarka Merlo schemat

13 Wrz 2019 15:05 576 4
  • Poziom 10  
    Witam, problem dotyczy ładowarki teleskopowej Merlo P34,7 rocznik 2006, gdy kluczyk przeciążeniówki znajduje się w normalnej pozycji to żadne funkcje ramienia-teleskopu nie działają. Gdy kluczyk dam w prawo to funkcje wracają, ale pompa bije ciśnienie nawet gdy nie używamy joysticka.. Waga - przeciążeniówka jest na pewno rozkalibrowana, znałem kiedyś procedurę kalibracji w Bobcatach, ale dawno zapomniałem, a tam wchodzą w grę szczegóły, ktoś pomoże? Ładowarka jest po przejściach, zapaliły się przednie hamulce i potopiła część instalacji. Ktoś wcześniej ulepił to do kupy, ale wyłapałem kwiatki typu pomylony przewód od czujnika wagi. Na sterowniku hydrauliki teleskopu miga dioda. Jak ktoś ma jakieś sugestie to będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Do Merlo jest bardzo mało w internetach, jak ma ktoś schemat to proszę o info. Mam jedynie książkę operatora i książkę obsługi silnika..

Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 26  
    Witam.
    Szukaj jakiegoś dobrego elektryka który naprawia ładowarki i koparki bo sam możesz sobie z tym problemem nie poradzić.
    Posprawdzaj jedynie masowania.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 10  
    LENIWIEC_PL napisał:
    Witam.
    Szukaj jakiegoś dobrego elektryka który naprawia ładowarki i koparki bo sam możesz sobie z tym problemem nie poradzić.
    Posprawdzaj jedynie masowania.

Za takie rady podziękuję.
  • Poziom 7  
    Jest typ gdzies w ostrolece od merlo napisz priv to ci nr podesle . mi pomogl przez tel .
  • Poziom 13  
    Witam,
    też walczymy z elektryką i elektroniką w Merlo P3,7 PLUS z 2012 roku . Mamy tu takiego serwisanta o Merlo , gość jest z Gdańska , z tego co widać to jest dobrze zorientowany i wie co robi . Widać wyraźne efekty. Ma też pokaźny zestaw sprzętu , komputery oryginalne Merlo katalogi i inne sprzęty , a przede wszystkim wie jak tego używać i tak jak wspomniałem wyżej wie co robi ....Cenowo jak na serwis .... w miarę rozsądnie .
    Jeżeli chcesz to pisz na PW dam Ci namiary Gość ogólnie do pogadania ...