Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup dobrego telewizora 40" UHD - czy to możliwe?

14 Wrz 2019 15:32 198 4
  • Poziom 1  
    Witam.
    Chciałbym zakupić telewizor 40 cali (bo większy się nie zmieści), wyświetlający obraz w UHD (do konsoli).
    Sam znalazłem modele:
    Samsung UE40NU7112
    Samsung UE40NU7182
    Samsung UE40NU7192

- Chciałbym by miał w miarę dobrze działający Smart TV (w ostateczności mogę dokupić podstawkę lub korzystać z konsoli, jeżeli nie będzie dobrze działać)
    - Życie ułatwiłaby opcja odtworzenia filmu przez USB w formatach typu .avi, .mkv
    - Wolałbym uniknąć problemów badziewnego softu i kombinowania w ustawieniach by np. działało youtube (szkoda mi na to czasu)

Pytanie jaki model będzie najlepszy dla takich wymagań? Czy możliwe jest zakup dobrego telewizora 40" UHD? Wiem że za taką cenę nie można wymagać nie wiadomo jakich osiągów, ale niestety nie znalazłem niczego lepszego spełniającego warunek 40 cali UHD.

Czy mieliście styczność z tymi modelami, lub innymi telewizorami 40 cali UHD?
    Rozum podpowiada mi zakup zwykłego Full HD, ale serce chciałoby odtworzyć gry z konsoli w UHD.
  • Moderator RTV Co kupić
    Dobrych tv w tej przekątnej nie ma. Są już tylko modele ekonomiczne.
    Taki Samsung jest ok. NU71 to dobra seria wśród tanich tv. Minus to brak dźwięku w formacie DTS - brak kodeka. Jest DD.

NU to model na 2018 rok. Smart działa ok. TIZEN.
    RU to modele na 2019 (technikalia podobne, Smart ciut nowszy ale bez rewolucji.
  • sprzedawca - konsultant
    W wielkości 40 nie ma rewelacji ale jeśli wejdzie Ci 43" to masz extra modele. Więc sprawdź dokładnie.
  • Poziom 9  
    Philips 7334 - ma 43 cale i spełnia kryteria telewizora UHD. Kosztuje coś koło 2300 PLN.
  • sprzedawca - konsultant
    Przecież kosztuje 2099 zł