Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tablet kupić dla żony ??

15 Wrz 2019 12:19 981 4
  • Poziom 5  
    Witam
    Szukam fajnego tableta dla żony. Potrzebuje przeważnie do pracy w biurze, ale też żeby w miarę płynnie chodził internet. RAM chyba najlepiej 4 GB i w miarę duży (około 10 cali). Cena do 1500 zł. Może nawet być używka. Znalazłem SAMSUNG Galaxy TAB S3 SM-T825 za około 1100 zł, ale nie wiem czy się opłaca.

Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    Witam, ten samsung galaxy tab s3 draczej dał by rade do internetu i programów biurowych. Moim zdaniem jest to dobry wybór w takiej cenie.

Pozdrawiam, Łukasz
  • Poziom 8  
    Tego Samsunga to bym odradzał. Może to i smieszne, ale kumpel miał to mu sie rozsypywał stopniowo po roku czasu - to bateria sama swirowała, to ekran szlag trafiał... O wiele lepszym wyborem będzie Lenovo Yoga Tab Plus. Pomyślałbym też o jakimś iPad, do pracy najlepszy soft, kwestia gustu.
  • Poziom 5  
    Jeszcze znalazłem
    Lenovo Yoga Tab 3 10" Plus 32GB LTE za 850 zł
    HUAWEI MediaPad M5 4/64 GB 10,8" LTE za 1300 zł
    Xiaomi Mi Pad 4 Plus 4G LTE 10.1” 4/64 GB za 1400 zł
    Ipad iPad 6th Generation Wi-Fi 32 GB Silver Srebrny MR7G2FD/A za 1300 zł
    IPad 5 gen LTE za 1300 zł
  • Poziom 26  
    Remke napisał:
    O wiele lepszym wyborem będzie Lenovo Yoga Tab Plus.
    To żeś teraz żartem pocisnął. Bardziej wadliwy niż Chińskie produkcje.
    Remke napisał:
    Tego Samsunga to bym odradzał. Może to i smieszne, ale kumpel miał to mu sie rozsypywał stopniowo po roku czasu
    Ja natomiast mam dwa takie w ciągłym użyciu bez prerwy 8 i pół godziny, 6 dni w tygodniu i działają fantastycznie. Nigdy nie naprawwiane. W jednym tylko pękła tylna szyba od uderzenia. Do internetu świetny i do tego wbudowany filtr niebieskiego światła, co stawia go ponad wszystkimi modelami wypisanymi w poście powyżej. Jak pracować będzie na tablecie przez cały dzień, oczy jej się nie zmęczą. W razie usterki, serwisy gęsto rozsiane po Polsce, nie jak z powyższymi modelami, gdzie trzeba to wysyłać i czekać miesiąc na zwrot po naprawie.