Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Renalut clio - stacyjka przy uruchamianiu silnika nie odbija

15 Wrz 2019 18:06 168 6
  • Poziom 3  
    witam potrzebuję waszej pomocy mam problem z nie odbijająca stacyjką przy odpalaniu silnika trzeba cofnąć kluczyk. powodem jest prawdopodobnie uszkodzony mechanizm odbijający chcę wymienić całą stacyjkę zakupić nową lub montaż używki z auto złomu pytanie brzmi co z immobilizerem czy wystarczy przełożyć elektronikę z starego kluczyka do nowego ? czy trzeba coś więcej zrobić np zakodować na nowo immo ?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeśli to Clio 2 to można grot podmienić łatwa robota nożyk kluczyk otworzysz i potem śrubka.
  • Poziom 3  
    decybel91 napisał:
    Jeśli to Clio 2 to można grot podmienić łatwa robota nożyk kluczyk otworzysz i potem śrubka.

czyli mówisz że stacyjkę nową a z starego klucza grot ?
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    Źle zrozumiałeś dobrą podpowiedź decybel91. Grot z nowej stacyjki przekładasz do starego kluczyka jeżeli jest pilot. Gdy go nie ma to wystarczy ze starego kluczyka przełożyć do nowego pastylkę (immo).
  • Poziom 3  
    Aleksander_01 napisał:
    Źle zrozumiałeś dobrą podpowiedź decybel91. Grot z nowej stacyjki przekładasz do starego kluczyka jeżeli jest pilot. Gdy go nie ma to wystarczy ze starego kluczyka przełożyć do nowego pastylkę (immo).

mam pilot oddzielnie do centralnego zamka czyli pastylka imo do nowego kluczyka i nowa stacyjka podłączyć i auto zapali ?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Tak odpali.
  • Poziom 3  
    Pomoc innych forumowiczów