Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ipla.tv - telewizja online na miarę Twoich potrzeb!

magic9 16 Wrz 2019 09:04 1317 19
  • Ipla.tv - telewizja online na miarę Twoich potrzeb!
    Współczesny widz może mieć bardzo wysokie wymagania odnośnie oferowanych mu usług multimedialnych. Ilość kanałów telewizyjnych o najróżniejszej tematyce, a także platform dostarczających nam najlepsze filmy i seriale jest bardzo duża. Ciężko może być nam zatem wybrać tą jedną, która spełni nasze oczekiwania. Jeśli jednak jesteście na etapie poszukiwań, zdecydowanie warto odwiedzić platformę ipla.tv. Ta telewizja online już od lat dostarcza widzom najlepsze filmy, seriale i kanały TV, wciąż ulepszając swoją szeroką ofertę.

IPLA - oglądaj to, co lubisz w jednym miejscu

IPLA to nowoczesna platforma streamingowa, na której każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Została ona stworzona kilka dobrych lat temu, jednak nieustannie się rozwija, spełniając oczekiwania coraz szerszego grona osób. Wszystko to dzięki temu, iż zapewnia nam stały dostęp do coraz większej bazy filmów, seriali i kanałów telewizyjnych, również w jakości HD. Nie ma zatem wątpliwości, że niezależnie od naszych osobistych upodobań, na ipla.tv bez trudu znajdziemy interesujące nas materiały, które dostarczą nam najświeższych informacji i świetnej rozrywki.

IPLA to ponad 90 kanałów telewizyjnych o bardzo różnorodnej tematyce. Użytkownik może więc przebierać pomiędzy tymi, które nadają najlepsze filmy, seriale, dokumenty czy programy dla dzieci. Oczywiście nie brakuje również kanałów informacyjnych oraz sportowych, które cieszą się szczególną popularnością wśród użytkowników platformy ipla.tv. Warto także podkreślić, że wiele z nich jest dostępnych w jakości HD. Co więcej, IPLA zawiera w swoich zasobach ogromną ilość materiałów na żądanie (VOD), a także oferuje nam wiele godzin transmisji na żywo każdego miesiąca.

Co jeszcze sprawia, że IPLA cieszy się tak dużą popularnością? Możliwość wykupienia pakietu IPLA HBO, na który składa się aż 9 kanałów oferujących nam fantastyczny wybór najnowszych filmów i seriali w jednym miejscu. Nie od dziś wiadomo, że HBO jest jakością samą w sobie, która od lat nie zawodzi swoich widzów, dostarczając im najwyższej jakości produkcje. Zdecydowanie warto więc korzystać z możliwości, jakie dają nam kanały filmowe udostępniane pod szyldem HBO w jakości HD.

Nie czekaj - obejrzyj najnowsze filmy i seriale w ipla.tv

Ipla.tv - telewizja online na miarę Twoich potrzeb!

Z platformą IPLA nie opuścisz już żadnej premiery filmowej i najświeższych odcinków swoich ukochanych seriali. Dla miłośników kina i produkcji telewizyjnych niezwykle ważne jest to, aby szybko zyskać do nich dostęp. Mnóstwo osób decyduje się w związku z tym na korzystanie z nielegalnych źródeł, dzięki którym mogą je pobierać na swoje komputery. Po co jednak ryzykować, jeśli można zyskać łatwy dostęp do produkcji, które nas interesują? Z ipla.tv możesz oglądać najlepsze filmy i seriale tyle razy ile tylko chcesz. A do tego otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości obrazu, dźwięku i ewentualnych tłumaczeń. Czy zatem można chcieć więcej?

Zarówno filmy, jak i seriale dostępne na IPLA, ale także programy rozrywkowe czy sportowe, zostały zgromadzone w osobnych kategoriach tak, by każdy mógł swobodnie je przeglądać. Wybierając, możemy korzystać z wyszukiwania alfabetycznego lub też wybrać określone gatunki czy kategorie tematyczne. Oczywiście jeśli znamy tytuł produkcji, którą chcemy obejrzeć, również łatwo ją znajdziemy wpisując nazwę w pole wyszukiwania. Platforma ipla.tv jest przyjazna użytkownikowi tak, by mógł on czerpać pełną przyjemność z filmów i seriali, jakie są na niej udostępniane.

Funkcjonalność przede wszystkim

Dlaczego telewizja online dostępna na platformie IPLA jest tak funkcjonalna? Między innymi dlatego, że oferowane przez nią kanały telewizyjne są tak różnorodne. Dzięki temu, każdy ma możliwość obejrzenia swoich ulubionych programów, gdziekolwiek będzie się akurat znajdował. A to dlatego, że z ipla.tv można swobodnie korzystać na różnych urządzeniach. Niezależnie od tego, czy używasz komputera, smartfonu, tabletu czy też smart tv, dostajesz możliwość oglądania wszystkich kanałów telewizyjnych. A brak ograniczeń pod tym względem jest szczególnie ważny dla współczesnego użytkownika, który często się przemieszcza.

To jednak nie wszystko! Dostępne na ipla.tv materiały można dodatkowo pobierać, aby obejrzeć je nawet w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do internetu. Podróż do miejsc z ograniczonym zasięgiem nie będzie zatem już dla nas koszmarnym przeżyciem, gdyż bez problemu odtworzymy oglądany przez nas program, film lub serial, gdy będziemy mieli na to ochotę. Co więcej, jeśli zaczniemy oglądać wybrany przez nas materiał na przykład na laptopie, możemy kontynuować jego odtwarzanie na innym urządzeniu. Jest to szczególnie przydatne właśnie w sytuacji, gdy często się przemieszczamy i podróżujemy.

Warto wspomnieć, że większość materiałów dostępnych na platformie ipla.tv jest darmowa. Każdy użytkownik może z nich zatem swobodnie korzystać, kiedy tylko ma na to ochotę. Jeśli jednak chcielibyśmy oglądać te kanały telewizyjne, filmy lub seriale, które są odpłatne możemy wykupić pakiet na 30 dni lub zapłacić za pojedynczy materiał, którym jesteśmy zainteresowani. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, dopasowane do potrzeb różnych użytkowników. Jeśli chcesz się przekonać, czy to działa, wypróbuj pakiet ipla.tv za darmo przez 14 dni.

[Artykuł sponsorowany]
    O autorze
    magic9
    Redaktor
    atari_robbo
    Poziom 26  
    sanfran napisał:
    Działa za granicą?

Jak uzyjesz VPN z serwerem w Polsce to tak ;) Jak tak ogladam BBC spoza UK.
    sanfran
    Poziom 38  
    Nie o to mi biega.
    Poza tym nie oglądam programów TV na ekranie komputera - wzrok już nie ten. Preferuję duży ekran telewizora.
    Robert B
    Poziom 43  
    szeryf3 napisał:
    Sumując to 10 zł tam 10 zł itd no i wychodzi na koniec ciekawy rachunek.

No właśnie. Ja odpuściłem sobie te "atrakcje", bo za cokolwiek krzyczą o kasę.

magic9 napisał:
    [Artykuł sponsorowany]

Czyli brakuje im kasy z tym nietrafionym pomysłem i reklamują gdzie mogą, bo mało kto normalny będzie za toto płacił nie wiadomo jakie pieniądze.

@magic9
    Czy ten wstęp do artykułu musi być napisany taką wielką czcionką i w dodatku boldem?? Źle się to czyta kolego.
    Matheu
    Poziom 20  
    Robert B napisał:
    Czy ten wstęp do artykułu musi być napisany taką wielką czcionką i w dodatku boldem?? Źle się to czyta kolego.
    No tak, ale to jest reklama...
    Najlepiej (dla reklamodawcy), żeby waliła po oczach
    DjZjawa
    Poziom 10  
    Witam, ja osobiście polecam serwis wp pilot.
    Jest na urządzenia mobilne, za darmo jest kilkanaście kanałów tv.
    Darmowe konto ogranicza nam reklamy, pakiety mają moim zdaniem dobre ceny jeżeli ktoś chce oglądać więcej i bez reklam.
    Na urządzeniach mobilnych aplikacja sprawdza się bardzo wygodnie.
    Stary tablet dostał drugie życie jako tv :)
    Brivido

Poziom 30  
    Czy używwając wp pilot trzeba opłacać abonament? Skąd oni biorą sygnał? :D
    Robert B
    Poziom 43  
    Brivido napisał:
    Czy używwając wp pilot trzeba opłacać abonament?

DjZjawa napisał:
    za darmo jest kilkanaście kanałów tv

Darmowa jest też Stopklatka.
    https://stopklatka.pl/gdzie-ogladac
    DjZjawa
    Poziom 10  
    Brivido napisał:
    Czy używwając wp pilot trzeba opłacać abonament? Skąd oni biorą sygnał? :D

Nie, startowy pakiet jest darmowy (tak jak i rejestracja) i masz w nim 31 kanałów.

Robert B napisał:
    Brivido napisał:
    Czy używwając wp pilot trzeba opłacać abonament?

DjZjawa napisał:
    za darmo jest kilkanaście kanałów tv

Darmowa jest też Stopklatka.
    https://stopklatka.pl/gdzie-ogladac

Ale z tego co widzę to Stopklatka jest kanałem telewizyjnym. PilotWP jest serwisem z kanałami :) [/quote]
    Robert B
    Poziom 43  
    Do oglądania filmów można też skorzystać z darmowych opcji na
    https://www.cda.pl/info/darmowe
    jest tam mnóstwo filmów, które przeoczyliśmy w TV lub kinach :)
    Rejestracja jest darmowa. Są tam też opcje wstrzymania filmu i kontynuowania oglądania oraz dodawania filmów do listy.
    Wyszukiwarka po tytule lub aktorze jest tam trochę upierdliwa i ja korzystam raczej z Google po wpisaniu frazy:
    Cytat:
    tytuł_filmu cda

lub
    Cytat:
    nazwisko_aktora cda

Lubię np. Toma Berengera i dzięki temu obejrzałem wiele filmów z tym aktorem :)
    https://www.google.com/search?&q=Berenger+cda
    Brivido

Poziom 30  
    Chodziło mi o abonament RTV :D
    Robert B
    Poziom 43  
    Przecież to nie ma nic wspólnego!
    pawelr98
    Poziom 37  
    DjZjawa napisał:
    Witam, ja osobiście polecam serwis wp pilot.
    Jest na urządzenia mobilne, za darmo jest kilkanaście kanałów tv.
    Darmowe konto ogranicza nam reklamy, pakiety mają moim zdaniem dobre ceny jeżeli ktoś chce oglądać więcej i bez reklam.
    Na urządzeniach mobilnych aplikacja sprawdza się bardzo wygodnie.
    Stary tablet dostał drugie życie jako tv :)

Mi często wyrzuca kanały i oczywiście po przeładowaniu strony trzeba znowu obejrzeć reklamy. I tak w trakcie oglądania wiadomości potrafi ze dwa razy.
    Zwłaszcza TVN.
    Od tak potrafi się zaciąć bez powodu i do widzenia.
    Jednocześnie aplikacja na telefon nie wyrzuca. Czasem jestem zmuszony oglądać na 5" telefonie zamiast na komputerze, tylko dlatego że WP Pilot wiesza się na przeglądarce w komputerze.

TVP za to jest przyjemniejsze bo jest normalny stream prosto od nich i nie trzeba żadnych pośredników.
    Nie ma reklam i nie wyrzuca.

Jak oglądać podstawy telewizji to wolę DVB-T a resztę potrzebnych rzeczy(filmy, seriale) wyszukiwać w internecie.

Przy czym zdecydowanie wolę pobierać niż streamować bo nie ma reklam i mogę pobrać "na zapas". Pobieranie daję na noc kiedy nikt nie korzysta a sama prędkość nieco rośnie (ok. +50-100KB/s przy typowej 800KB/s), potem w dzień mogę sobie oglądać bez obciążania łącza.
    Do angielskiego jestem przyzwyczajony więc dla mnie brak języka polskiego to żaden problem.
    Robert B
    Poziom 43  
    krolik88
    Poziom 9  
    jest jakas sensonwa alternatywa dla tych wszystkich platform? Nie wiem apka, która daje to wszystko w 1 aplikacji?