Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprężarka NECCHi 22913 A9RV - przekaźnik rozruchowy sprężarki

sokolek-1978 16 Wrz 2019 13:42 279 0
    sokolek-1978
    Poziom 2  
    Witam

Posiadam szafę chłodniczą Typ S-147 Zakładu Produkcji Urządzeń Chłodniczych S.A. POLARUS z Bochni z 1999 roku z agregatem NECCHI 22913 A9RV (pozostałe oznaczenia na tabliczce znamionowej R502 LBP 330 W, R22 LBP Application, 220-230 V-50 Hz), sterownik GECO G-18.
    W pomieszczeniu pojawiła się wilgoć (awaria zw) i w agregacie padł (ma cały wypalony środek) przekaźnik rozruchowy sprężarki. Przekaźnik jest firmy AMF Electica Milano Italy, ma oznaczenie MSRL36D95 G826 i posiada cztery wyprowadzenia 1,2,M i S.
    Co można zastosować zamiast tego spalonego przekaźnika? Szukałem w necie i oryginał jest raczej nie do dostania.

Znalazłem kilka o podobnej budowie ale są na 1/4 HP lub 1/6 HP, a z katalogów znalazłem, że ta sprężarka ma 1/3 HP. Można zastosować je zamiennie? Jeśli wyprowadzenia nie będą dokładnie takie same to czy można zamontować go na kabelkach gdzieś z boku? Sorry może za głupie pytania ale jestem zupełnym laikiem w tej kwestii a na forum widziałem, że są przekaźniki z jakimiś porcelanowymi rureczkami itp. Ten jest tak wypalony, ze trudno zidentyfikować co tam było w środku