Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG GBB940BMQZT - Ciągła praca lodówki

16 Wrz 2019 18:22 429 14
  • Poziom 10  
    Od dwóch miesięcy zauważyłem, że w lodówce LG GBB940BMQZT sprężarka pracuje prawie cały czas. Włącza się na około 7 godzin i wyłącza się na 20 minut i tak w kółko. Co mogło się zepsuć?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Temperatura w lodówce to 6°C, a na wyświetlaczu ustawione 4 stopnie. W zamrażarce 16°C, a na wyświetlaczu ustawione 15 stopni.
  • Poziom 16  
    To jest no Frost dobrze bylo by ten trop też sprawdzić
  • Poziom 24  
    Dużych różnic miedzy komorą zamrazarki a komorą lodówki nie ma. Znaczy, że przesył zimna na komory jest. Brak tylko wydolności układu a to wskazuje na zbyt mało czynnika lub slabą sprężarkę.
  • Poziom 16  
    Moze i tak być. Sprawdź skraplacz i jego wentylator. Dla testów mozesz obnizyc temperaturę w zamrażarce.
  • Poziom 26  
    W mojej było z opisu to samo. Przyjechał gość nabił sprawdził działa już drugi rok. Zapłaciłem 120 PLN. A stało się to 2 miesiące po gwarancji.
  • Poziom 10  
    Lodówka ma jeszcze 7 miesięcy gwarancji ale LG twierdzi że jest sprawna.
    Dzięki za pomoc.
  • Poziom 10  
    Był serwisant i stwierdził że lodówka jest sprawna.
  • Poziom 16  
    Próbowałeś obniżyć temperatury?
  • Poziom 26  
    U mnie zmiany nic nie dawały w razie by miało pomóc i nie chciało zejść poniżej 9 stopni za nim się zorientowałem.
  • Poziom 10  
    Po obniżeniu tęperatury do minimum czyli -15°C i +7°C jest tak samo a nawet gorzej bo agragat chodź już cały czas. Przy ustawieniu -18°C i +4°C agregat wyłącza się co około 7 godzin.