Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Konica Minolta bizhub c300 szare nieregularne t這.

18 Wrz 2019 08:47 195 8
  • Poziom 3  
    Nietypowy problem z bizhubem c300.
    Maszyna drukuje szare t這 na ca貫j kartce, nieregularne pr捫ki. B瑿en wykluczylem poprzez podmiane innego b瑿na, transfer tak瞠 wygl康a dobrze. Intryguje mnie fakt 瞠 t這 za ka盥ym razem wygl康a inaczej.. raz jest ciemniejsze, raz jasniejsze. Pr捫ki s w r騜nej cz瘰totliwo軼i, czasem g窷ciej czasem rzadziej. Co to mo瞠 by ? I czy kto si z czym takim spotka ? Konica Minolta bizhub c300 szare nieregularne t這. Konica Minolta bizhub c300 szare nieregularne t這. Konica Minolta bizhub c300 szare nieregularne t這. Konica Minolta bizhub c300 szare nieregularne t這. Konica Minolta bizhub c300 szare nieregularne t這.
  • Pomocny post
    Specjalista - kserokopiarki
    Nie spotka貫m si jeszcze z takim czym ale wyglada mi to na laser . Zacz掖bym od podmiany czarnego LSU .

C.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Ale czy czarny laser dawa豚y taki efekt przy kolorach? Ja bardziej bym si przyczepi tego transferu, albo rolki transferowej...
  • Pomocny post
    Tylko pas , nawet mega mocno zu篡ty nie dawa豚y takiego wzorku. Zw豉szcza z czarnego koloru i tak sam z siebie ... je瞠li jest mo磧iwo嗆 zawsze warto podmieni na pocz徠ek te prostsze rzeczy wiec mo瞠sz zacz望 od pasa.

C.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    podobny objaw mia貫m w c203 - tam pad豉 p造ta g堯wna
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    W C452 to by豉 p造ta g堯wna. Identyczny efekt.
  • Poziom 3  
    Transfer odrzuci貫m, kolega serwisant sugeruje mi jeszcze p造tk hv , co o tym s康zicie ?
  • Pomocny post
    Raczej to nie to ... wtedy t這 mia豚y r闚nomierne a tu masz wzorki. Ewidentnie co stoi za tym 瞠 taki wzorek jest generowany. Albo laser albo p造ta g堯wna .

C.
  • Poziom 3  
    Maszyna dzia豉 , dzi瘯i za podpowiedzi 😁 wymatowalem w celu sprawdzenia hv oraz p造t g堯wn , przetestowa貫m ja w naszej maszynie okaza這 si 瞠 t這 nie wychodzi. Zawiedziony podjecha貫m do klienta, zamontowa貫m z powrotem , okaza這 si 瞠 problem znik 😁😁😁