Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei p10. Migająca/stale świecąca czerwona dioda, samoistne resety telefonu

Ivikano 18 Sep 2019 16:07 2154 1
    Ivikano
    Level 2  
    Hej, liczę na waszą pomoc. Zrobiłam aktualizację systemu w huawei p10(adnroid 9 i nakładka emui 9.0.1.190) ok 2tyg temu, zaraz po aktualizacji telefon zaczął samoistnie się włączać i wyłączać, później wyłączał się na amen, zapalała się czerwona dioda,która nie migała, tylko cały czas świeciła, wymuszanie włączenia telefonu poprzez vol + i przycisk power czasem działały, po włączeniu znowu samoistne restarty, zaznaczam, że nie miała na to wpływu bateria, niezależnie od poziomu naładowania takie coś miało miejsce. Czasem ten proces występował raz-dwa dziennie, czasem telefon nie mógł się włączyć przez pół doby, bywały dni, że działał bez zarzutu, a poźniej znowu to samo. Wczoraj wystąpił nowy objaw, telefon standardowo się wyłączł, czerwona dioda zaświeciła, nie dało rady go włączyć, zostawilam go na noc, rano podpięłam pod ładowarkę: zrestartował się parę razy, wyskoczyło erecovery, po czym padł i to już na amen. Podłączony do ładowarki nie daje się wlaczać, zaczyna dość szybko migać czerwona dioda, na ekranie pojawia się "piorun w kółku", po chwili ladowania telefon wyłącza się i zapala się czerwona dioda. Macie pomysł co mogło się stać ?

Wykonałam : hard reset z poziomu ustawień i klawiszowy, czyściłam port usb, próbowałam ładować na innych ladowarkach, w hisiute chciałam cofnąć wersję oprogramowania, ale nie ma takiej możliwości przez ten program, chciałam wgrać nowe oprogramowanie, ale nie do końca wiem jak to zrobić na wylączonym telefonie, plus nie wiem czy na tym nieszczęsnym huaweiu się da. Pomocy !
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Tutaj masz metody aktualizacji firmware: http://huawei-firmware.com/guide-flash-huawei-stock-firmware/

Dodano po 2 [minuty]:

Powinna Cie interesować pierwsza metoda.
    Firmware:http://huawei-firmware.com/phone-list/huawei-p10-lite
    Musisz tylko wybrać dokładne oznaczenie swojego modelu.