Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motus 8.5 - błąd E5 na wyświetlaczu oraz pikanie

20 Wrz 2019 11:44 3141 4
  • Poziom 2  
    Witam, otóż mam taki problem że gdy włączam hulajnogę i ruszę kołem to od razu wyświetla się na wyświetlaczu błąd E5 i przerywany sygnał dźwiękowy, czy chodzi o akumulator? Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć co mogę na to poradzić byłbym wdzięczny, dodam jeszcze że oddanie na gwarancję odpada.
  • Play InternetPlay Internet
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem co pan błąd e5 i pikanie.
    W moim przypadku oddanie na gwarancję też odpada. Jak by miał pan jakieś infoemacje co do tego proszę o odpowiedź.
  • Play InternetPlay Internet
  • Poziom 2  
    Ja jednak oddam na gwarancję, nie chciałem oddawać bo złamałem kierownice z mojej winy ale błąd e 5 zaczął pojawiać się wcześniej dlatego też wyślę im hulajnogę z liścikiem że proszę tylko o usunięcie tego błędu a resztę sam naprawie, przez telefon mówiłem że ją sam rozkręcałem na co pani mi odpowiedziała że jeśli wszystko jest tak jak powinno to nie będzie problemów, tylko problem w tym że już 2 miesiące szukam tak dużego kartonu, i muszę ją zawieść tramwajem do salonu play.
  • Poziom 13  
    Uszkodzony czujnik halla w przednim kole lub problem z przewodami pomiędzy licznikiem a kołem, sprawdź przewody i kostki , jeśli tam jest wszystko OK to wymiana czujnika w silniku.
  • Poziom 2  
    A w razie czego dostane taki czujnik czy tylko serwis ratuje?