Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dzielenie pliku.....

19 Wrz 2005 09:37 1369 4
  • Spec od TV
    Witam!
    Pytanie moje dotyczy dzielenia pliku...czy można coś takiego zrobić..ponieważ mam cały album ale w pliku .cue przekonwertowałem do mp3 i teraz cała płyta leci ciurkiem i w zasadzie nic nie można zrobić...chociażby wybrać jakiś utwór..Jest a to ratunek?
    pzdr
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    tak jest.
    Jeżeli masz np. NERO na płytce z programem powinien być jeszcze Nero Wave Editor (oczywiście możesz użyć każdego innego).
    Ładujesz swój plik mp3 do tego programu. Ścieżka jest pokazana jako bars-y (paski - im głośniej w danej chwili tym pasek wyższy) dlatego łatwo odnajdziesz początki nowych utworów.
    Zaznaczasz dany utwór, kopiujesz do schowka (edycja - kopiuj), klikasz plik -> nowy, wklejasz to co w schowku, upewniasz się czy na pewno wszystko jest ok (czy czegoś nie ucieło, albo nie ma za dużo). Jeżeli jest za dużo - zaznaczasz niepotrzebny fragment - i edycja wytnij.
    Jeżeli już ustawisz wszystko i uważasz że dany kawałek tak powinien wyglądać wybierasz plik zapisz i już ( nie wiem czy w programie jest format mp3. Jeżeli nie ma - zapisz jako wav-e, później przekonwertujesz).
    I tak ze wszystkimi kawałkami.
  • Spec od TV
    witka!
    dzięki serdeczne!
    pzdr
  • Poziom 14  
    W tym samym Nero Wave Edit w menu Edit jest tez funkcja Insert Track Split. To dziala o wiele szybciej i dokladniej. Po takm zaznaczeniu i sapisaniu danych kazdy "track" bedzie osobnym plikiem.

Jednak do tego typu fdzielenia ja poleca Sony CD Architekt.

wert
  • Użytkownik usunął konto