Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Karcher HDS 7/18-4M - katalog części

21 Wrz 2019 20:04 243 2
 • Poziom 39  
  Witam.
  Potrzebuję katalogu części do Kaercher HDS 8/17-4M 1.077-601.0
  Dokładniej, to potrzebuję numeru filtra wody po stronie tłoczącej (umieszczony w grupie bezpieczeństwa). Myjka zaciągła piasek przez uszkodzony filtr po stronie ssącej, uszkodziła filtr po stronie tłoczącej i zablokowała czujnik przepływu wody. Właściciel zgadza się na wymianę wersji tłoczkowej na wersję katridżową, przydałby mi się numer katalogowy tego elementu.
 • Poziom 39  
  No niestety nie mogę dobrego słowa powiedzieć na temat sieci serwisowej tej marki. Myjka zablokowana przez błąd zablokowanego czujnika przepływu (4 mrugnięcia kontrolki oleju), wystarczyło zajrzeć do dowolnej serwisówki bez problemu dostępnej w internecie. Klient mówił że myjka była w jednym serwisie autoryzowanym i drugim "serwisie" samozwańczym, po czym niepotrzebnie wymienili stycznik silnika na nowy za 300 zł.
  Dowiedziałem się od znajomych o innym serwisie położonym po drugiej stronie Wisły. Dostałem od ręki filtry i katridż czujnika, koszt 200 zł. Człowiek posłużył mi pomocnymi informacjami. W zasadzie nie ma sensu zabieranie się za naprawę we własnym zakresie, gdyż uniemożliwia to dostępność do części i informacji serwisowych. Jednakże z uwagi na brak serwisantów, sporą ilość klientów i spowodowane tym długie kolejki w serwisie, nie podam namiarów do tego serwisu by nie robić reklamy. Najdziwniejsze że na stronie Karchera nie ma go na mapce...
  Myjka działa, nie blokuje się. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to filtr przed pompą. Koniec siateczki odkleja się od korpusu i zaciąga tamtędy brud. Zbiornik na wodę ma z każdej strony otwory którymi piasek dostaje się do wody, kiedy zawieje wiatr lub woda z mycia leje się na myjkę.
  Pozdrawiam.