Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SANYO MR-U4SS czy to jest coś warte?

witt69 22 Wrz 2019 15:43 396 4
    witt69
    Poziom 23  
    Witam,

Posiadam w/w boombox. Dostałem go kiedyś w rozliczeniu od kolegi. Działa w nim tylko wejście liniowe. Magnetofon i radio do remontu, ale z braku czasu postanowiłem się go pozbyć. W sieci mało informacji na temat tego sprzętu.
    Gdzieś doczytałem że jest to wersja limitowana. Na jednej z zagranicznych aukcji wystawiony jest za kosmiczną kwotę, nie wiem czy to nie pomyłka. Co sądzicie o tym?

Pozdrawiam.
    AdamC
    Poziom 24  
    Każdy towar ma swojego klienta, sentyment, kolekcjonerstwo przekłada się na wartość materialną, ale sprawny na pewno będzie miał większą wartość.
    398216 Usunięty
    Poziom 43  
    Zasada handlu jest stała: Każdy towar może kosztować tyle ile klient jest w stanie za niego zapłacić. Cała reszta to marketing (również "szeptany").
    witt69
    Poziom 23  
    Dziękuję za odpowiedzi. Na naprawę nie ma czasu, tak jak na początku wspomniałem. Założyłem ten temat ponieważ zaintrygowała mnie kwota na jednej z aukcji na e...u $1,100.00 :D Znalazłem jeszcze na japońskiej aukcji 2 szt, jeden za 30.000 jenów, no ale ta kwota wygląda jeszcze na realną.
    To co napisaliście się się zgadza, ale o cenie startowej na jakiejś aukcji decyduje też unikalność danego modelu. Przyznam że bardziej liczyłem na odpowiedzi tyczące się konkretnie tego sprzętu. Może ktoś miał do czynienia z nim itd.
    Na naszych stronach nic niema, na zagranicznych oprócz kilku ofert, też brak.
    398216 Usunięty
    Poziom 43  
    witt69 napisał:
    Przyznam że bardziej liczyłem na odpowiedzi tyczące się konkretnie tego sprzętu. Może ktoś miał do czynienia z nim itd.
    Na naszych stronach nic niema, na zagranicznych oprócz kilku ofert, też brak.
    Nie ma, bo to żaden ósmy cud świata. Jamnik, jak jamnik. A, że ktoś uważa że znajdzie jelenia za takie pieniądze ($1,100.00) to już kwestia braku (moim zdaniem) orientacji z czym ma do czynienia, albo... albo celowo wstawia cenę zaporową by nikt nie kupił, ale jednocześnie takie działanie podbija cenę jaką będzie mógł uzyskać, powiedzmy za dwa miesiące, wystawiając to radyjko ponownie.
    A na poważnie - nie ma takiej możliwości technicznej by z takiego radyjka uzyskać jakąś super jakość, magnetofon w sumie również niczym się nie wyróżnia pod względem konstrukcyjnym od innych tej klasy z tego okresu. Nie ma więc żadnego uzasadnienia takiej ceny.