Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uparta 3210

19 Wrz 2005 10:41 849 8
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich.Mam nokie 3210 bardzo uparta na flashowanie.Pod kazdym programem rolis, knok i geocadin wylatuje jakis blad o napieciu baterii.Probowalem na 2 naladowanych na full bateriach i zawsze to samo.Telefonik nie odpala sie wiec probuje wgrac nowy sofcik.Telefon byl kompany i wygrzewany nadal to samo W geocadin mozna odczytac jaki flash ale przy probie zczytania calego flasha wywala blad.Przy prubie wgrania wylatuje taki komunkat
    00898890:Intel 28F160B3-T, size 16Mb

Initializing Flash Loader for FlashID:00898890...
    Flash Loader is ready.

Initiating write file to flash routines.
    Erasing flash in progress...
    Error: Erase flash failed. Might be low battery voltage.
    Prosze o jakies info co moge z tym zrobic.
  • Poziom 21  
    Pod dejanem w takich przypadkach pomagal roliis 478b - wiekszość progów sie wykładała a ta wersja stawiała na nogi.
  • Poziom 22  
    Cześć mam podobnego "złoma" po zalaniu mój fleszuje do 2%i koniec. W moim przypadku padł układ flesza, a w twoi podejrzewam że przeżarło ci kulki pod układem, spróbuj przegrzać płytę (wcześniej pryśnij po układy topnik wtedy czas grzania się zmniejszy)
  • Poziom 26  
    Przeczyść styki i sprawdź czy Vpp dochodzi do płyty (musisz mieć wtyczkę z 6 pinami a nie z 4). 3210 to jedyna DCT3 która bez Vpp się nie sflashuje.
  • Poziom 12  
    Rolis 478 nie daje rezultatu.Bede chyba wygrzewal flasha tylko jaka temperature ustawic na HA wem ze sa bardzo wrazliwe na temperature.Podleje rf800 przed grzaniem

Dodano po 16 [minuty]:

Faktycznie zmiana kabla z 4 na 6 pomogla ale w geocordin wywala mi teraz taki blad
    Initializing Flash Loader for FlashID:00898890...
    Flash Loader is ready.

Initiating write file to flash routines.
    Erasing flash in progress...
    Flash blocks erased.

Writing file to flash in progress...
    Error: Write byte to flash failed (WriteToFlash)!
    cos da sie z tym zrobic?
  • Poziom 22  
    Spróbuj fleszować Knokiem (u mnie zawsze się sprawdza).
  • Poziom 12  
    Pod knokiem mam caly czas cannot prepare phone.Pod win98 i xp
  • Poziom 26  
    Próbuj do skutku, zrestartuj kompa. Geo flasher powinien dać radę. Kiedyś było tez cos takiego jak Knok 2003. A Rolis-y ?? Jak nic nie pomoże to możesz spróbowac wygrzać flash jakieś 320 - 330 stopni.
  • Poziom 12  
    Geo wylatuje przy kilku % wiec pozostaje tylko wygrzanie flasha