Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV 65 cali za ok. 5000 zł

23 Wrz 2019 11:22 198 5
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich,

Poważnie zastanawiam się nad zakupem tv 65 cali.

Pomieszczenie to ok. 30 m2, salon łączony z kuchnią, kanapa na odległość ok. 3 m.

szczerze mówiąc, rozważam zakup Samsunga, tym bardziej, że pojawiły się przystępne cenowo Qledy Q60.

Tutaj chciałbym podpytać, ponieważ natrafiłem na dwa modele : SAMSUNG QLED QE65Q64R oraz Samsung QLED QE65Q67RAT, czy ktoś może mi podpowiedzieć czym one będą się od siebie różnić? (o ile są jakiekolwiek różnice), szukałem w specyfikacjach podawanych na stronach - tam różnic nie widać.

Ponadto, czy w ogóle warto brać je pod uwagę, a w podobnym zakresie cenowym znajdę coś lepszego? ( szukam czegoś za ok. 5000 zl).

Z góry dzięki za odpowiedzi
  • Pomocny post
    Moderator RTV Co kupić
    Te Q ledy różnią się kanałem sprzedaży.
    Techncznie modele w ramach danej grupy czyli Q6x są takie same.

Ciężko o coś lepszego do 5 tys pln choć moim zdaniem lepiej polować na promocjach na model Q70. Tutaj masz FALD, lepszą jasność HDR.
    To juz pełnoprawna średnio-wyższa półka TV.
  • Poziom 2  
    Znalazłem jeszcze coś takiego:

SAMSUNG QLED QE65Q7FN

Promocyjna cena, może będzie zdecydowanie lepszy, bo widzę że cenowo o ok. 1000 zł mniej ni q70?
  • Pomocny post
    Moderator RTV Co kupić
    To model z 2018r. Wysoka jasność HDR.
    Jeśli ma dobrą cenę i nie był uzywany/powystawowy, to warto brać, bo lepszy od tegorocznego Q60.
    Minusem serii 2018, dla części osób, było specyficzne działanie Local Dimming które nie przygaszało całego ekranu jak było czarne tło i np. tylko napisy. Do sprawdzenia czy dla Ciebie to ok czy nie...
    Tak czy tak od razu te funkcję najlepiej wyłączyć (nie zawsze sie da) lub ustawić na minimum.
  • Poziom 9  
    Możesz też się zastanowić nad Philipsem 65 8303 - zeszłorocznym, ale też sporo poniżej Twojego planowanego budżetu.
  • sprzedawca - konsultant
    Na Oleda 65" kasy nie wystarczy.
    ALe na bardzo dobry Qled 65Q70 już tak.