Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Video Player z Time Shift

24 Wrz 2019 13:14 183 5
  • Poziom 16  
    Szukam video playera który ma funkcję time shift dla strumienia video.

Mam podłączony dekoder NC+ przez grabber USB. Takie odtwarzacze jak VLC, PotPLayer, MPC-HC , widzą urządzenie i odtwarzają, jednak nie mają opcji ustawienia time shift, tak aby była możliwość cofnięcia np. o 5 min
  • Poziom 16  
    Dzięki za odpowiedź i za zainteresowanie ale przepraszam cię bo pytanie to jakieś nieprzemyślane chyba

Bo jakbym miał dekoder z dyskiem twardym który bym miał taką funkcję to bym pytał ?
    Mam prosty dekoder bez dysku twardego który nie posiada tej funkcji.

• Poziom 43  
    Podaj jego typ - praktycznie wszystkie mają możliwość podpięcia dysku/pendrive poprzez USB - wystarczy zajrzeć do instrukcji.
  • Poziom 16  
    no tak, o tym nie pomyślałem. Faktycznie jest ta funkcja w instrukcji, jeszcze jej nie uruchomiłem. Kartę SD itd rozpoznał. Ale słaba instrukcja dekodera. sagemcom dsiw74.
    Nie działa, karta podpięta, sformatował, ale ma jakiś problem, może to 32GB, ale wtedy by nie rozpoznał i formata nie zrobił.

TS na dekoderze działa dziwnie, najpierw trzeba nacisnąć stop a potem z opóźnieniem puścić, nie da się cofnąć w każdej chwili. Mi chodzi o buforowania 10 min tyle że "wstecz" a nie jak zwykłe "z przodu" i oglądasz z opóźnieniem o ten bufor. To nie jest rozwiązanie, a VLC to potrafi.

Na dekoderze to i tak uważam za tymczasowe, bo mało wygodne rozwiązanie kiedy siedzę przed kompem, i szybciej jest operować myszką.
    Przecież to jest takie proste rozwiązanie, a żaden player tego nie ma, dziwne.
  • Poziom 16  
    zmieniłem dekoder ale rozwiązanie jest w PotPlayer, nazywa się to "Użyj funkcji przesunięcia czasowego"
    lub time shift, drzewko urządzenie/ device, i przy każdym jest z osobna zależy jakie urządzenie podłączone.