Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grzejnik w lazience zawor zt22

24 Wrz 2019 20:38 138 8
  • Poziom 3  
    Witam mam pytanie do kogos kto zna sie na hydraulice czy taki zawor ma mozliwosc odciecia wody w grzejniku? Tak zebym mogl wymienic uszczelke na powrocie.

• Poziom 4  
    Proste zwracasz gałkę ta na zdjęciu i wymienisz to co tylko chcesz. Tylko mocno zakreć i nie zapomnij zakręcić dolnego 😆
  • Poziom 3  
    No wlasnie chce wymienic dolny zawor bo ktos madry przycial w nim uszczelke i nie moge teraz odkrecic powrotu przez co grzejnik nie grzeje.
  • Poziom 4  
    Kriss19889 napisał:
    No wlasnie chce wymienic dolny zawor bo ktos madry przycial w nim uszczelke i nie moge teraz odkrecic powrotu przez co grzejnik nie grzeje.

Kup sobie urządzenie do zamrazania . W odplywie WODY z grzejnika też jest ciśnienie.

Dodano po 7 [godziny] 46 [minuty]:

Kriss19889 napisał:

Albo spóść wodę z obiegu
  • Poziom 3  
    Kamerzysta_YT napisał:
    Kriss19889 napisał:

Kup sobie urządzenie do zamrazania . W odplywie WODY z grzejnika też jest ciśnienie.

Dodano po 7 [godziny] 46 [minuty]:

Kriss19889 napisał:

Albo spóść wodę z obiegu

Mysle ze w bloku spuscic wode z obiegu to spory problem a zamrazanie odpada poniewaz ze sciany wyataje mi praktycznie sam zawor i moze z 0.5 cm rury
  • Poziom 4  
    Mysle ze w bloku spuscic wode z obiegu to spory problem a zamrazanie odpada poniewaz ze sciany wyataje mi praktycznie sam zawor i moze z 0.5 cm rury[/quote]

Jeśli są to nowe bloki to na klatce schodowej powinieneś mieć duża szafę z zaworami i od grzejników i od wody. Więc jak tam sobie zakrecisz to sposzczas ciśnienie zaworkiem do odpowietrzania wyleci trochę wody i uszcz3lke wymieniasz.

Dodano po 1 [minuty]:

Kriss19889 napisał:
    Witam mam pytanie do kogos kto zna sie na hydraulice czy taki zawor ma mozliwosc odciecia wody w grzejniku? Tak zebym mogl wymienic uszczelke na powrocie. Grzejnik w lazience zawor zt22

Ale poczekaj. Uszczelka jest przycieta bardzie przy ścianie czy bardziej przy grzejniku
  • Poziom 3  
    Kamerzysta_YT napisał:
    Mysle ze w bloku spuscic wode z obiegu to spory problem a zamrazanie odpada poniewaz ze sciany wyataje mi praktycznie sam zawor i moze z 0.5 cm rury

Jeśli są to nowe bloki to na klatce schodowej powinieneś mieć duża szafę z zaworami i od grzejników i od wody. Więc jak tam sobie zakrecisz to sposzczas ciśnienie zaworkiem do odpowietrzania wyleci trochę wody i uszcz3lke wymieniasz.

Dodano po 1 [minuty]:

Kriss19889 napisał:
    Witam mam pytanie do kogos kto zna sie na hydraulice czy taki zawor ma mozliwosc odciecia wody w grzejniku? Tak zebym mogl wymienic uszczelke na powrocie. Grzejnik w lazience zawor zt22

Ale poczekaj. Uszczelka jest przycieta bardzie przy ścianie czy bardziej przy grzejniku[/quote]

Wlasnie tu jest problem ze to blok z lat 80 no nic pojde do spoldzielni moze jakis konserwator czy opiekun budynku powie mi cos madrego
  • Poziom 4  
    Kriss19889 napisał:
    Kamerzysta_YT napisał:

Dodano po 1 [minuty]:

Kriss19889 napisał:

Ale poczekaj. Uszczelka jest przycieta bardzie przy ścianie czy bardziej przy grzejniku

Wlasnie tu jest problem ze to blok z lat 80 no nic pojde do spoldzielni moze jakis konserwator czy opiekun budynku powie mi cos madrego[/quote]
  • Poziom 3  
    Chodzi mi o ta uszczelke na powrocie bo ktos jak montowal to polowa jest na swoim miejscu a druga polowa przycieta na zewnatrz i jak odkrece ten kapsel co zaslania ta srube na imbus to woda leci
    Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany