Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sposób na naprawienie elementów drukowanych w taśmach od lcd

19 Wrz 2005 14:07 1515 4
  • Poziom 17  
    Nazbierało mi się kilka wyświetlaczy w szczególności od sonyericssona i siemensa gdzie powodem uszkodzenia było nieumiejętne wyjęcie lcd z gniazda. Są uszkodzone tylko niektóre piny końcówkach. Obejrzałem to i jest mozliwość podpięcia się w różnych miejschach na taśmie. Czytałem gdzieś kiedyś że są takie prepearaty do naprawy ścieżek od ogrzewania w szybach samochodowych. Czy macie jakieś swoje własne sposoby na tego typu naprawe (jakie preparaty)?
  • Poziom 19  
    Hmm ciekawy temat. Może ktoś próbował przy pomocy grafitu przewodzącego do naprawy ścieżek??
  • Poziom 21  
    mysle ze jedynym wyjsciem jest lutowanie krosow. Jak ktos umie dobrze lutowac to mozna to zrobic, ale trzba naprawde miec troche wprawy. Na poczatek polecam tasme od SL45:), mowie o urwanej tasmie
    pozdr
  • Poziom 12  
    Mam wyswietlacz do sl45 tez z uszkodzona tasiemką. Nie próbowałem naprawiac ale mysle ze tem pomysł z preparatem do szyb samochodowych moze wypalic, tak sie skałada ze w samochodzie mam szkodza 1 linie. musze to spróbowac jak tylko to zrobie to dam znac ...
  • Poziom 17  
    To nie ma szans na mechaniczna twałość. Nawet jeśli zadziała to po tygodniu noszenia w gaciach klient zwróci Ci taki sprzęt . Tylko Kros. Wiem co mówie. Ewentualnie fabrykowanie taśmy z rozbitego wyświetlacza. Takie przedłużanie tasmy - You know.

pozdro