Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Skoki si這wnika to nie tylko 鈔ednica t這ka (ale jak wymiary t這ka?)

27 Wrz 2019 00:43 153 5
  • Poziom 8  
    Witam!!!

Mam do was pytanie w sprawie skok闚w si這wnikach pneumatycznych, bo przegl康a貫m sobie dane katalogowe si這wnik闚 i co mi nie pasowa這, by jaki s這wnik oraz 2 wymiary 鈔ednic np. 25 i 30 mm. My郵a貫m na pocz徠ku 瞠 to wymiary t這czyska i t這ka, Ale si okaza這 瞠 to wymiary samych t這czysk i mia造 ten sam skok 100mm. Ale jak zobaczy貫m inny si這wnik z takimi samymi 鈔ednicami to mia inne skoki, my郵a貫m 瞠 to co zwi您ane z wewn皻rzn konstrukcj (wymiary cylindera, wymiary t這ka itd.) Ale zastanawia mnie czemu nie ma wymiaru t這czyska a tylko t這ka + w internecie pisali 瞠 skok to nie tylko wymiar t這ka.O co dok豉dnie im chodzi這? Oraz te przeczyta貫m, 瞠 na bazie wymiary 鈔ednicy t這ka mo積a wyliczy skok. Ale jak...

B璠 wyczekiwa waszej odpowiedzi! Mo瞠 g逝pie pytanie ale w internecie nie mog貫m znale潭 informacji o tym.

Pozdrawiam ?
  • Metal Work Pneumatic
  • Poziom 14  
    Skok to jest d逝go嗆 na jak mo瞠 wysun望 si t這czysko. W notach katalogowych powinny by rysunki techniczne z wymiarami.
  • Metal Work Pneumatic
  • Poziom 8  
    kotlet_06 napisa:
    Skok to jest d逝go嗆 na jak mo瞠 wysun望 si t這czysko. W notach katalogowych powinny by rysunki techniczne z wymiarami.

Dodano po 1 [minuty]:

A o co chodzi z tym wymiarem t這ka obok skok闚 t這czyska? Po co jest ten wymiar? Skoro skok zale篡 ok konstrukcji si這wnima, wymiary cylindra itp, a nie od wymiaru t這ka?

Ja tylko nie rozumiem podaniu wymiaru t這ka. Bo widzia貫m na jakiej stronie 瞠 skok (to nie tylko 鈔ednica t這ka) co ma 鈔ednica t這ka do tego? Skoro skok to d逝go嗆 t這czyska na jak mo瞠 si wysun望.
  • Poziom 38  
    Wymiar t這ka wp造wa na si喚 przy danym ci郾ieniu.
  • Poziom 14  
    Nie powiem Ci co oznacza這 to "stwierdzenie" na jakiej stronie kt鏎ej 廝鏚豉 nie znam. Skok nie jest zwiazany z wymiarami t這ka tylko z jego swobod ruchu w cylindrze. Od 鈔ednicy t這ka zale篡 si豉 generowana przez si這wnik przy danym ci郾ieniu a od 鈔edmicy t這czyska te zale篡 si豉 powrotu przy silownikach obustronnych poniewa t這czysko zmniejsza powierzchnie t這ka z jednej strony. Mo瞠 na tej stronie by zakres 鈔ednic, ale to znaczy 瞠 mo瞠sz kupi jaki si這wnik w kilku odmianach z r騜nymi 鈔ednicami t這k闚. Nie bardzo rozumiem tw鎩 problem.
  • Poziom 40  
    Wejd na stron CPP PREMA Kielce, lub do nich zadzwo, ch皻nie udziel wszelkich informacji. Uwa瘸m 瞠 mo磧iwie du穎 info ju dosta貫 od poprzednik闚.
    Zapomniany parametr przez poprzednik闚 - max ci郾ienie robocze.