Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung/S7Edge/SM-G935F - Play - niestabilne połączenie internetu

27 Wrz 2019 04:45 120 1
  • Poziom 10  
    Dobry.
    Poszukuje porady.
    Posiadam telefon Samsung S7 Edge SM-G935F
    Wgrany jest na nim system customowy Oreo 8.0
    Wersja Modemu oraz bootloadera ESGD
    Rootowany
    simka w sieci play.

A teraz do problemu. Od ostatniego czasu miewam problem z zawieszającym sie internetem. Nie dzieje sie to podczas użytkowania, a podczas kiedy telefon nie używa internetu. Przykładowo. Nie używam go przez godzinę. Wyjmuję z kieszeni. Chce sprawdzić powiadomienia... Brak. Sprawdzam ikonke internetu. LTE ale tylko upload reaguje. Odblokowuje tel. Wchodzę w przeglądarke. Nope. Internet nie działa. Szybkie klikanie trybu samolotowego. Odliczenie do 5. Wyłączam tryb samolotowy i *Puf* nagle dziala i spam wszystkiego. Telefon nagle wrócił do życia...

Co robiłem na własną ręke.
    - BACKUP zanim ktoś mnie zje że go nie robie...
    - Wipe
    - Full Wipe
    - Format partycji i granie na nowo CustomRom
    - Pełne czyszczenie telefonu zrepartycjonowaniem za pomocą Odin.
    - Downgrade do Nougata skończył się najpierw soft-brickiem, a potem brakiem usług. Spowodowane to było samym downgrade bootloadera :X
    - Wyciągnięcie Simki przeczyszczeniem alkoholem i wsadzenie ponownie do telefonu

Zgłosiłem to do BOK lecz wysłali jakieś ustawienia. Co prawda to był jedyny dzień kiedy internet działał cały czas. Lecz strzelam, że to kwestia raczej po mojej stronie.

Może ktoś się spotkał z takim problemem. Licze na jakąś odpowiedź

Do sprawdzenia została mi wymiana Simki na nową oraz sprawdzić na innym telefonie... Wolałbym to zostawić jako ostatnie rzeczy do zrobienia :D

Dziękuje i pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Wymieniałeś karte ? lub sprawdzałeś na innej karcie operatora ? Play ma ostatnio tragiczny zasięg i dzieją się cuda, ja mając full zasięgu nie mogłem nigdzie zadzwonić, przeszedłem do innego operatora problem zniknął z miejsca.