Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] [Huawei P9 Lite Mini] - Głośnik P / L jaka ma być głośność dzwonka z głośników

29 Wrz 2019 13:00 60 4
  • Poziom 21  
    Witam,

Mam pytanko do Was / do kogoś z Was kto ma telefon Huawei P9 Lite Mini.

Posiadam taki telefon od 18 miesięcy, dziś zauważyłem i dało mi do myślenia głośnik w telefonie - ten głośnik co słychać dzwonek przy połączeniu przychodzącym / SMS / MMS czy też odtwarzanie muzyki.

W tym telefonie w dolnej części są dwa głośniki - po prawej i lewej stronie patrząc na wyświetlacz telefonu.

Dziś zauważyłem że dzwonek przy połączeniu przychodzącym / SMS / MMS czy też odtwarzanie muzyki słychać z jednego głośnika - prawego patrząc na wyświetlacz telefonu, a z lewego też jest coś słyszalny dźwięk ale mnie dużo jak w porównaniu do tego prawego.

Moje pytanko jest takie czy padł / pada mi lewy głośnik czy to jest normalne działanie że z prawego głośnika jest bardziej słyszalny dźwięk, a z lewego mniej - może ktoś z Was to sprawdzić na swoim telefonie?.

Dodam że głośność dźwięku z głośnika testowałem na wszystkich poziomach głośności i rezultat jest zawsze taki sam jak opisałem powyżej.

---
    Pozdrawiam,
    Artur
  • Poziom 21  
    @nutergsm hm... tak mówisz?.

I mnie są dwie "kratki" po dwóch stronach lewej i prawej.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
    Posiada jeden głośnik. Z drugiej strony gniazda USB jest mikrofon.
  • Poziom 21  
    @jezmen dzięki wielkie za wyjaśnienie, jak żyje i odkąd mam ten telefon byłem przekonany że to są dwa głośniki.

Teraz już wiem że jeden jest głośnik, a drugi jest to mikrofon.