Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Suszarka do ubrań Bosch seria 4 WTE84105NL - co oznaczają sygnały dźwiękowe?

29 Wrz 2019 13:33 300 4
  • Poziom 20  
    Dzień Dobry wszystkim. Jest to wersja Holenderska, lecz zapewne chodzi tylko o nadrukowane oznaczenia na samym urządzeniu. Po wymianie paska i skręceniu suszarki do stanu pierwotnego po włączeniu suszarki migają 3 diody oraz włącza się sygnalizacja dźwiękowa (3 razy po 4 krótkie sygnały) - niestety nie mogę nigdzie znaleźć informacji jaki błąd to oznacza, ani w instrukcji, ani na stronie producenta, ani w internetach nie mogę znaleźć odpowiedzi co jest przyczyną błędu i co oznacza kod błędu, który sygnalizuje suszarka. Być może ktoś miał już doświadczenie z tą serią i mógłby odpowiedzieć na to (proste) pytanie...
    Przed wymianą paska suszarka uruchamiała się normalnie. Domyślam się, iż mogłem w trakcie rozkręcania lub skręcania uszkodzić jakiś przewód lub go niechcący odczepić, aczkolwiek przeglądałem wszystkie połączenia i wygląda OK.
    Dodatkowe pytanie - pasek zmieniałem pierwszy raz i wydaje się on być trochę luźny - czy suszarka naciąga pasek podczas uruchomienia czy trzeba go wyregulować ręcznie, a jeśli ręcznie to w jaki sposób?
    Suszarka do ubrań Bosch seria 4 WTE84105NL - co oznaczają sygnały dźwiękowe? Suszarka do ubrań Bosch seria 4 WTE84105NL - co oznaczają sygnały dźwiękowe?
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Jak dla mnie to napinacz masz założony nie z tej stormy. Powinien napinać ten odcinek paserka od dołu.
  • Poziom 20  
    Dzięki za uwagę - poprawiłem; jednak sygnał dźwiękowy nadal słychać po włączeniu suszarki.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Nie wypinales zamka? Na otwartych drzwiach jest taki sam sygnał jak na zamkniętych?
    Śmierdzi mi nie zamkniętym obwodem zamka.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Po-dociskałem wszystkie przewody i suszarka zaskoczyła. Dziękuję za pomoc