Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Suszarka Electrolux EDH3887GDE - brak wody w zbiorniku, wydaje dziwne odg這sy

29 Wrz 2019 22:09 306 10
  • Poziom 5  
    Witam, suszarka Electrolux jeszcze na gwarancji, czas u篡tkowania oko這 15 miesi璚y. Nie ma wody w zbiorniku, je瞠li jest uruchomiona wydaje dziwne odg這sy. Serwis dotar i stwierdzi 瞠 jest zabrudzona w 鈔odku. Jak zwyk造 u篡tkownik ma czy軼i tak suszark, jak ja mam tylko dost瘼 do filtra w 鈔odku oraz na zewn徠rz mog tylko wydmucha odkurzaczem, tak te robi豉m.
    Firma jak dla mnie 瞠nuj帷a, ka瞠 sobie czy軼i samemu sprz皻 mimo 瞠 jest jeszcze na gwarancji i nie dzia豉. Moim zdaniem czyszczenie i tak nic nie da, poniewa obstawiam 瞠 nie dzia豉 pompa ciep豉 ale to tylko moje przypuszczenia.
    Czy jest kto kto walczy z Electroluksem, warto i嗆 do rzecznika praw konsumenta ile czasu si b璠 buja?
    Zam闚i tak us逝g i faktycznie wyczy軼i czy to co pomo瞠?
    Nigdy nie kupi tego sprz皻u, pierwsza kt鏎a dotar豉 do naszego domu wysuszy豉 jedno pranie, spalony silnik.
  • Specjalista AGD
    Czy suszarka prawid這wo suszy?
  • Poziom 5  
    Niestety w og鏊e nie suszy. Ciuchy po 2h s wilgotne. Mam wra瞠nie jakby z ty逝 suszarki si co zaciera這.
  • Specjalista AGD
    Jakie kody b喚d闚 w trybie serwisowym?
  • Poziom 5  
    Nie pokazuj si 瘸dne b喚dy. By mo瞠 trzeba co nacisn望. Aby si pokaza造. Nie wiem. Jestem laikiem. Nawet bym wyczy軼i豉 t suszark tyle tylko to nie jest kwota 100 z tylko 500 a to ju prawie 1/4 ceny suszarki.
  • Poziom 32  
    Po otwarciu dolnej maskownicy, po prawej stronie powinna by kratka przykr璚ona na jedn 鈔ub. Pod ni jest wentylator, kt鏎y jak naci庵nie syfu to ha豉suje. Z ty逝 na tylnej 軼iance jest taka os這na skr璚ana na kilkana軼ie 鈔ub. Pod ni jest doj軼ie do kana逝 powietrznago i g堯wnego wentylatora. Filtr prosz raz w tygodniu odkurzaczem potraktowa, ograniczy to zaci庵anie syfu do radiatora. Troch roboty, ale ja ju po o鄉iu miesi帷ach musia貫m poczy軼i bo ha豉sowa豉 i pokazywa豉 ikon brudnego wymiennika.

Odkurzacz i p璠zelek z d逝gim i sztywnym w這siem b璠 niezb璠ne.
  • Poziom 5  
    Dzi瘯uj spr鏏uj. Gwarancji nie strac?
  • Poziom 5  
    Suszarka Electrolux EDH3887GDE - brak wody w zbiorniku, wydaje dziwne odg這sy Suszarka Electrolux EDH3887GDE - brak wody w zbiorniku, wydaje dziwne odg這sy Suszarka Electrolux EDH3887GDE - brak wody w zbiorniku, wydaje dziwne odg這sy

Dodano po 1 [minuty]:

Nie ma opcji aby zwyk造 鄉iertelnik to czy軼i.
    Nie da si zdj望 tej pokrywy z boku, a przypuszczam, 瞠 tam jest syf.
    Chyba jest konieczne demonta b瑿na.
  • Poziom 11  
    Mialem taka sama sytuacje.
    Sam przeczyscilem rozkrecajac ja z tylu i na troche pomoglo.
    Pozniej znowu zaczela suszyc po 4 godziny i w zbiorniku nie bylo wogole wody. Po prostu przez ten czas wyparowala w powietrzu.
    Oddalem do serwisu do czyszczenia za 500zl.
    Zaczela znowu dobrze dzialac. Po pol roku przestala sie wlaczac. Podejrzewam (mam przynajmniej taka nadzieje) ze kurz na elektronice jak sie zawilgoci ja blokuje.