Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Citroen c4 hatchback - Moduł bsm bsi l06-00 wymiana na inny model ?

30 Wrz 2019 23:16 135 7
  • Poziom 8  
    Witam
    Mam uszkodzona skrzynkę bsm model l06-00 9658539680 chciałbym kupić nowa lecz niema takiej z tym numerem
    Czy ktos zmieniał z tego modelu na jakiś inny i czy wszystko działa ? Jak tak to na jaki model pozdrawiam
    Citroen c4 hatchback - Moduł bsm bsi l06-00 wymiana na inny model ?
    Citroen c4 hatchback - Moduł bsm bsi l06-00 wymiana na inny model ?
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Kiedyś jak jeszcze mało wiedziałem i myślałem że to zwykła skrzynka bezpieczników, to kupiłem z danego samochodu żeby wizualnie była podobna i wszystko działa do dziś. Też to było w C4 hatchback.
  • Poziom 8  
    A zmieniłeś na inny model np z l04 na l06 czy model taki sam a ten nr dłuższy inny ?
  • Poziom 34  
    Kupowałem ostatnio pod klienta w ASO do C4,serwis zamienia 06 na 04,cena 1150zł.Klient zdecydowanie zyczył sobie nowke i kase wyciągnął wiec luz.Zawsze można naprawić starą,koszt kilka razy mniejszy i tez będzie działać.Zapraszam do kontaktu jak coś,robię.
  • Poziom 17  
    Bsm mozna podmieniac na delikatnie inny model, najlepiej sugeruj sie nadwoziem i silnikiem
  • Poziom 8  
    A skąd jesteś jokero ?
  • Poziom 34  
    mikolajjgn napisał:
    A skąd jesteś jokero ?

luknij na awatar,polska poludniowa
  • Poziom 8  
    Zamykam temat skrzynka naprawiona przez Pana z Warszawy nie dajcie sie zwieźć ze trzeba kupic skrzynkę używana za 600 lub za 1150 . Ja swoja naprawiłem z wysyłka za 220 zł 😀