Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung C3050 - "Wyłączenie" ikony EDGE

30 Sep 2019 23:53 246 6
  • Level 27  
    Dobry wieczór/dzień dobry. Pytanie krótkie, jak wyłączyć ikonę od EDGE w tym telefonie? Po resecie kodem *2767*2878# hasło zabezpieczające telefon zostało usunięte, ale po uruchomieniu telefonu pojawiła się ikona od sieci EDGE. Jeśli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o instrukcję krok po kroku dla mnie starszego człowieka.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 15  
    Witam, proszę pousuwać ustawienia (konfiguracje) APN oraz zablokować transmisje danych.
  • Level 27  
    Niestety nie pomogło usunięcie ustawień APN - profili transmisji danych (chyba o to chodziło?), a z zablokowaniem transmisji danych nie będzie łatwo, bo nie ma w tym telefonie czegoś takiego. Przynajmniej nie znalazłem.
  • Level 27  
    @helmud7543 jeśli chodzi o wyłączenie i włączenie to już to rozbiłem wielokrotnie i nic nie pomaga. Parę sekund po uruchomieniu telefonu ikona od EDGE znowu się pojawia. Przeglądałem też kody serwisowe co to w internetach można znaleźć i żaden nie pasuje do mojej sytuacji - żeby to wyłączyć.
  • Level 36  
    Jesli usunales profile od transmisji danych i E nadal widnieje to sprawdz czy nie masz jakiegos MMSa, ktory nie moze sie wyslac. MMSy korzystaja z odrebnego profilu, ale dane wciaz leca po edge'u.
  • Level 27  
    Problem rozwiązany. Przyszedł syn i przywrócił ustawienia fabryczne. Ikona od sieci EDGE zniknęła. Przy okazji zniknęło parę innych rzeczy, także polecam zrobić kopię wszystkiego, co jest na telefonie. Konsultantka z sieci komórkowej, w której mam telefon też nie pomogła. Serdecznie dziękuję wszystkim, który udzielili się w temacie by mi pomóc.