Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Xiaomi Redmi note 7 - Podłączenie telefonu do telewizora

01 Paź 2019 14:32 10806 5
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam telefon Xiaomi redmi note 7 i telewizor Philips 32PHS5302/12 Smart, niestety gdy włączę miracast, w telewizorze, w aplikacji na telefonie, telewizor pyta o zgodę i tyle.. Nic się nie dzieje.
    Postanowiłem więc tu napisać, w sprawie co polecacie do połączenia tych 2 rzeczy, chodzi mi np. ze włącze jakiś film na telefonie, a obraz mogę wysłać na Tv, tak jak np. działa to na Yt. :)
    Oglądałem wiele różnych przedmiotów, które podczepiam na HDMi i do tego wpinam telefon, tylko potrzebował bym pomocy, w wyborze.
    Z góry dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 6  
    Hej,

Dziwne ze nie mirroruje z telefonu do telewizora, musi byc blad po jakiejs stronie - czy probowales innych uzadzen(innego tel albo innego TV)?

W ustawieniach telefonu, masz wlaczone 'Wireless display'(Settings->More->wireless display)?

A co do uzadzen - ja osobiscie polecam Xiaomi MiBox - sam uzywam i sprawuje sie genialnie(ale wykorzystuje Wi-Fi mirroring nie kable).
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne w tv , u mnie w LG 55" to pomogło .
  • Poziom 9  
    Hmm. .
    Xiaomi MiBox- troche drogi biznes, ja chce tylko czasem jakiś film włączyć bo przeglądarka średnio hula ;P
    W telefonie mam włączone wszystko jak trzeba, nie mam innego telefonu dziewczyna też ma note 7 :P
    Jutro postaram się przywrócić ustawienia fabryczne i spróbować jeszcze raz. :)
  • Poziom 18  
    Jak jest skonfigurowane WiFi w urządzeniach? może tam się coś gryzie, albo router coś miesza.
  • Poziom 9  
    A więc troche to trwało, dzisiaj udało się zrestartować wszystko i udało się podłączyć telefon...
    Wiec tak: Jeżeli ktoś wykopie temat, z takim samym pomysłem jak ja, to nie polecam walczyć, żeby oladać tak filmy :P
    W Xiaomi pasek do cofnięcia, wyjścia jest na ekranie, a nie wbudowany w ekran jak np. to kółko w iPhonie, więc na ekranie Tv widać ten pasek, do tego nie da się poszerzyć ekranu na maxa... już lepiej się przemęczyć i wejść w przeglądarkę na telewizorze. :)
    Dziękuje wszystkim za pomoc. Zamykam